Jump to content
frankie

Povesti de dragoste...

Recommended Posts

Vreau sa ne impartasim, aici pe LinkMania, povestile noastre de dragoste..

Incep eu...

Eram cu prietena mea in parc, era atat de frumoasa Eu o tineam in brate, si ma simteam ca in al9lea cer, eram cel mai tare de pe Terra. Era si este o fata minunata, atat de frumoasa si intelegatoare...mi-am petrecut atatea zile cu ea...ma intelegea, si ma iubea pana la culmi...pacat ca acum nu mai suntem impreuna, si acum tanjesc dupa acele zile, in care ne iubeam amandoi, pe o simpla bancutza, dintr-un simplu parc, o iubesc in continuare...

Link to comment
Share on other sites

pai a mea nu e chiar completa e defapt drama proasta dekat poveste de dragoste da ma rog:

"Am intalnit un Inger cand era am cu un coleg la el acasa ea era pritena (cunoshtinta cu el) eu sunt mort dupa ea care are aceashi varsat ca mine .Nu mai sunt prieten cu acel coleg pt ca e un taran ,dar ea e un Inger din ceruri .Problema e ca nu pot vb cu ea cand o vad muschii cedeaza shi raman fara voce"

^^SFARSITUL PRIMEI PARTII^^(Doamne ajuta sa existe shi o a doa parte)

Link to comment
Share on other sites

pai a mea nu e chiar completa e defapt drama proasta dekat poveste de dragoste da ma rog:

"Am intalnit un Inger cand era am cu un coleg la el acasa ea era pritena (cunoshtinta cu el) eu sunt mort dupa ea care are aceashi varsat ca mine .Nu mai sunt prieten cu acel coleg pt ca e un taran ,dar ea e un Inger din ceruri .Problema e ca nu pot vb cu ea cand o vad muschii cedeaza shi raman fara voce"

^^SFARSITUL PRIMEI PARTII^^(Doamne ajuta sa existe shi o a doa parte)

Io te sfatuiesc sa fii stapan pe sine, gandeste-te ca tu esti "stapanu" si cand te mai intalnesti cu ea, gandeste-te bine ce zici...nu te lauda, fii mai "misterios" biggrin.gif , dar nici foarte misterios biggrin.gif sper ca intelegi...mai lasa sa treaca timpu, vb cu ea pe net, o cuceresti tu mai mult ca sigur..

On topic. : eu inca mai mor dupa ingeLul meu, macar o vad in fiecare zi, aproape biggrin.gif , pana acum sunt fericit...dar sper ca ne vom mai iubi inca o data...

Love 4 My Angel

Link to comment
Share on other sites

pt tine e ushor cati ani ai?

yo am 13 ....

si ce dk ai 13 ani, eu am 15...nu conteaza varsta, arata-i ca o iubesti cu adevarat..si iti spun eu ca nu cred ca nu te-ar iubi si ea...doamne azi am fost mircea radu biggrin.gif ...

io vb mereu cu ingelul meu..

vreau sa mai citsec povesti de dragoste, sa vad cat de sentimentali sunteti unii...

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...