Jump to content
Mirel

MrPitbull caracter 0 si un mincinos. Am si dovezi.

Recommended Posts

Am deschis topicul acesta pentru ca domnul Pitull de fata a facut niste comentari neadevarate la un alt post care este inchis si nu puteam sa raspund acolo asa ca o sa raspund aici 
cu dovezi concrete la minciunile pe care dansul le-a adus la adresa mea cand m-a facut citez " mincinos, scammer, obraznic " fara sa aduca macar o dovada la acuzatile sale . Poi fie, lasa ca aduc eu 
dovezi. 

Povestea era asa pentru cine vrea sa citeasca sau cine s-a mai intalnit cu caracterul, ca am inteles ca a mai facut chestii asemanatoare in joc.

Am pus la shop cateva iteme exe din bok +1 +4 cu JWL. Am inchis shopul pentru cateva secunde sa fac un trade si pe urma am dat OPEN la shop ne-stiind ca 
shopul se deschide cu zen nu cu ultima moneda selectata. Greseala mea aici recunosc imi asum. Dansul a cumparat rapid itemele cu ZEN cum reiese din poza.
https://ibb.co/X3kWrsN
Pe urma i-am scris exact ce se vede in imagine, ca am vazut ca el a cumparat ca "Frate puteai sa zici si tu ca, vezi ca ai itemele puse cu zen la shop " dar nu ai ce sa te astepti la un caracter decent de la astfel 
de oameni. Si cand l-am intrebat s-a activat ceva in el si a inceput direct ca sunt scammer ca el a cumparat itemele cu credit ? care asta cred ca e ceva moneda inventata de el 
ca eu in joc am vazut doar silver si gold dar am presupus ca se refera la silver. Un coleg din guild i-a scris crezand ca poate poate da de latura lui buna(inexistenta) la care nenea pitbull a incercat 
sa ii vanda itemele si aici ma refer la iteme cu optiuni zen si mana din bok +1 +4 cu 20-50 de silver bucata ca cica el cu atat le-a cumparat de la mine ... nu cu 9 jen care erau defapt 9 bless initial, asta fiind la inceputul servarului 
cand 50 de silver erau destul de mult ... Si ca sa intelegeti dansul a inceput direct cu atac ca sunt scammer si nu stiu ce cand eu nici macar nu i-am cerut itemele inapoi. I-am spus doar ca putea fi si el un om de treaba si sa anunte sau sa intrebe ca nu vinde nimeni iteme exe cu 9 zen serios .... Pe urma tot incerca sa ma faca sa il injur zicand "Hai, haide spune, zii". Ca m-ai peste nici o ora sa faca post ca imi vinde itemele pe jwl :)). Nu stiu daca se poate uita in loguri sau daca mai exista si nici nu cred ca are relevanta dar ar fi frumos pentru ca eu nu am nimic de ascuns si nu am dat scam la nimeni in viata mea.
https://ibb.co/DQFcS5r

Am postat aici ca si raspuns la acuzatile aduse de dansul la postarea pentru limbaj a lui Adolf, fara nici o dovada desigur, doar minciuni si scenarii fictive pe care si le imagineaza caracterul acesta. Nu am postat in sectiunea plangeri pentru ca nu cred ca se da ban doar pentru atat dar macar sa stie lumea sa se fereasca de oameni de genul si consider ca am dreptul sa raspund la acuzatiile GRAVE pe care le-a adus dansul la adresa mea fara nici o dovada.

Daca este sectiunea gresita imi cer scuze sunt dispus sa mut la alta sectiune. O zi buna.

Link to comment
Share on other sites

7. Păreri despre un jucător / admin / moderator / GM

În cadrul secţiunii MU-Linkmania sunt interzise topicurile prin care se exprimă / se cer păreri despre un jucător / admin / moderator / GM.
Nu se acceptă scuze de genul: "Ceream părerea despre mine", "Dar exprimam o părere pozitivă" etc.
Deschiderea unui astfel de topic va fi sancţionată cu 3 zile pauză pe forum.
Încălcarea repetată a acestei reguli poate duce la cont suspendat pe perioadă nederminată.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...