Jump to content
Kain

Pk Blufy la Balgass

Recommended Posts

1.  https://ibb.co/tzzZBpf

2. https://ibb.co/Lgc7CfJ

 

Situatie.

in poza nr 1, se vede cum ocup pozitia pentru Balgass (joc cu caracterul Georgiana, deoarece de la ultimul ban, acea persoana s-a lasat de joc) inca cu 15 min inainte de event (deoarece se ocupa foarte repede spoturile). Incepe event-ul, se ocupa 3 din 5 pozitii. Ma trezesc ca un anumit elf (Blufy) vine si da tarcoale pe acolo. Deodata, imi da pk si imi spune "esti secundar" [zise secundarul nr.2, deoarece am aflat intre timp ca EminescuX e mainul] (motivez, nu am apucat sa mai apas F4 pe tot ecranul din anumite motive legate de nervi, draci s.a.m.d. apucand doar sa il/o intreb "pe bune?") Revin cu elfa Georgiana, incerc sa ii dau pk, nu reusesc fiind mult mai mic fata de Blufy. Vazand ca nu pot sa ii fac nimic, am injurat zicand "fmm stai asa" (dupa cum se vede in poza 2, la care am facut print deoarece in dreapta sus se vede pk-ul dat de ea/el). Acum... Zice in regulament ca nu ai voie pk la boss. Presupun ca Balgass ... este boss, mai ales faptul ca elfele sunt principala linie de aparare in fata eventului. 

 

Daca dovezile sunt corespunzatoare, cer ban-ul elfei Blufy si mainului EminescuX.

Edit. Dupa PK cu main-ul meu, a procedat in a omora toate elfele din event, astfel pierzand event-ul in totalitate.

Edited by Kain
Link to comment
Share on other sites

Acum 6 minute, Kain a spus:

1.  https://ibb.co/tzzZBpf

2. https://ibb.co/Lgc7CfJ

 

Situatie.

in poza nr 1, se vede cum ocup pozitia pentru Balgass (joc cu caracterul Georgiana, deoarece de la ultimul ban, acea persoana s-a lasat de joc) inca cu 15 min inainte de event (deoarece se ocupa foarte repede spoturile). Incepe event-ul, se ocupa 3 din 5 pozitii. Ma trezesc ca un anumit elf (Blufy) vine si da tarcoale pe acolo. Deodata, imi da pk si imi spune "esti secundar" [zise secundarul nr.2, deoarece am aflat intre timp ca EminescuX e mainul] (motivez, nu am apucat sa mai apas F4 pe tot ecranul din anumite motive legate de nervi, draci s.a.m.d. apucand doar sa il/o intreb "pe bune?") Revin cu elfa Georgiana, incerc sa ii dau pk, nu reusesc fiind mult mai mic fata de Blufy. Vazand ca nu pot sa ii fac nimic, am injurat zicand "fmm stai asa" (dupa cum se vede in poza 2, la care am facut print deoarece in dreapta sus se vede pk-ul dat de ea/el). Acum... Zice in regulament ca nu ai voie pk la boss. Presupun ca Balgass ... este boss, mai ales faptul ca elfele sunt principala linie de aparare in fata eventului. 

 

Daca dovezile sunt corespunzatoare, cer ban-ul elfei Blufy si mainului EminescuX.

Si ai facut Pk cu caracteru Kain si tu la balagas nu?, si ai si injurat pe caracteru Georgiana , adika pk la balagas pe caracteru Kain , si injuratura pe caracteru Georgiana , asta vrei tu sa zici?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kain said:

teapa ca nu erai inca pe altar cand am facut pk 🙂

ma mai repet o data. Nu erai pe altar cand ti am facut pk dp Kain 🙂 . asa ca mergi inainte si nu mai plange.

Link to comment
Share on other sites

daca nu se face nimik se creaza un precedent si veti putea da delete balgass

ai dat pe ally daca e cineva baglass din aliant si ai vazut ca nu e nimeni ai zis ca e mai bine sa strici eventul...

 

Edited by Brili
Link to comment
Share on other sites

Acum 2 minute, Kain a spus:

ma mai repet o data. Nu erai pe altar cand ti am facut pk dp Kain 🙂 . asa ca mergi inainte si nu mai plange.

in poza ta se vede cum Blufy era conectatat pe altar , ai dat singur dovada ce mai vrei

Acum 1 minut, GuessWho a spus:

+1 la postare dar ar trebuii luate masuri impotriva mainu`lui !

Tu ce vb acolo mah? cine esti si ce vrei , ce main , ca am 5 caractere main , sti tu care e? e vb de Blufy

Link to comment
Share on other sites

in poza ta se vede cum Blufy era conectatat pe altar , ai dat singur dovada ce mai vrei

 

nu ai dovada, te-ai dat jos dp altar si ti-am rupt capul 🙂 bossulica nu mai intoarce vorbele, ca te-ai speriat cand am venit cu mg si ai dat click pe langa (missclick). Plus ca de intata ce furi un loc prin pk, sunt absolvit de orice vina 

Edited by Kain
Link to comment
Share on other sites

deci ,daca tu zici ca blufy nu era conectata pe altar , nici tu nu ai poza cu elfa ta conectata la altar:)))) , si +de alta ai vb urat

Chiar acum, EminescuX a spus:

deci ,daca tu zici ca blufy nu era conectata pe altar , nici tu nu ai poza cu elfa ta conectata la altar:)))) , si +de alta ai vb urat

la ce ai vb tu pena acum , doar injuratura ta e valabila

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, EminescuX said:

deci ,daca tu zici ca blufy nu era conectata pe altar , nici tu nu ai poza cu elfa ta conectata la altar:)))) , si +de alta ai vb urat

la ce ai vb tu pena acum , doar injuratura ta e valabila

da de unde stii ca e injuratura? am vrut sa zic "Frumosule, manancate-ar mama", stai asa 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Brili said:

ce nu inalege nimeni e de ce a trebuit sa omori toate elfele ... si sa dai fail la Balgass

de oftica. La fel si pk asupra elfei Georgiana pe motiv "esti secundar" (nu inteleg cum de un secundar zice asta... dar mna..)

Edited by Kain
Link to comment
Share on other sites

deci ai dat pk cu Kain pe blufy cand era pe altar , ai injurat cu Georgiana  ,

Acum 10 minute, Kain a spus:

da de unde stii ca e injuratura? am vrut sa zic "Frumosule, manancate-ar mama", stai asa 

acum esti si mincionos , incerci sa schimbi sensu frazei ,  te-ai si pronuntat ca te-a scapat si ai injurat acum zici ca inseamna altcvea , esti si influencer , !

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, EminescuX said:

deci ai dat pk cu Kain pe blufy cand era pe altar , ai injurat cu Georgiana  ,

acum esti si mincionos , incerci sa schimbi sensu frazei ,  te-ai si pronuntat ca te-a scapat si ai injurat acum zici ca inseamna altcvea , esti si influencer , !

nenea Eminescu. Vedeti ca schimbati informatiile. Deci ati dat pk pe Georgiana de pe Blufy, apoi toate elfele din Balgass. Eu zic sa stai linistit si sa vedem ce zic cei mari 🙂. Bafta la peste.

Edited by Kain
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Kain said:

nenea Eminescu. Vedeti ca schimbati informatiile. Deci ati dat pk pe Georgiana de pe Blufy, apoi toate elfele din Balgass. Eu zic sa stai linistit si sa vedem ce zic cei mari 🙂. Bafta la peste.

Nu mai pot da edit, da sa nu mai zicdomnul Dark Lord EminescuX, copil frustrat fiind, avand 13 reseturi, a gasit elfa Georgiana (cu 1 reset) singura in Crywolf si a omorat-o. Asta inseamna ceva, zic eu, nu? Intrati va rog inapoi cu domnisoara elfa Blufy, ca am sa-i spun 2-3 cuvinte.

Edited by Kain
Link to comment
Share on other sites

1. PK ul elfelor la Balgass nu este INCA pedepsit prin regulament. 

2.  Oricum nu ai poza in momentul decesului, in pozele tale ai hp-ul full

3. Nu ai reusit decat sa te postezi singur pentru limbaj.

Georgiana 5 zile suspend pentru limbaj

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...