Jump to content
czrl1312

Kain + Georgiana

Recommended Posts

La prima postare ... ce cauti sa te pui pe altar imediat cum s a dat elfa jos. A gresit prietenul meu si a dat click pe langa altar si s-a dat jos, ce sa te pui tu acolo? sa vi tu cu elfa sau ceva? mai era un loc liber in stanga, de aceea PK. acum ce, am zis marlan? gay? scuza-ma dar daca te simti, n-am ce sa ti fac. Imi asum responsabilitatea dar tine minte ca nu uit 😉

SITUATIE!!! INVAZIE CRYWOLF, nu cumva elfele se pun pe altar? Tu tre sa te duci sa te bati cu SORAM BALRAM DEATH SPIRIT SI DARK ELF, nu sa stai in baza 

Edited by Kain
Link to comment
Share on other sites

Acum 23 minute, Kain a spus:

La prima postare ... ce cauti sa te pui pe altar imediat cum s a dat elfa jos. A gresit prietenul meu si a dat click pe langa altar si s-a dat jos, ce sa te pui tu acolo? sa vi tu cu elfa sau ceva? mai era un loc liber in stanga, de aceea PK. acum ce, am zis marlan? gay? scuza-ma dar daca te simti, n-am ce sa ti fac. Imi asum responsabilitatea dar tine minte ca nu uit 😉

SITUATIE!!! INVAZIE CRYWOLF, nu cumva elfele se pun pe altar? Tu tre sa te duci sa te bati cu SORAM BALRAM DEATH SPIRIT SI DARK ELF, nu sa stai in baza 

Nu am mai jucat de pe 97d si nu stiam ca locul ala e doar pentru elf avant in vedere ca mai erau si alte locuri ocupate de alte chars in afara de elf . Problema este stilul asta smuls de oameni cu probleme in viata reala care isi arata "superioritatea" in virtual 🙂 . Cand vezi ca unul este mai slab pregatit sau nestiutor , ii explici omului , nu faci cu el ce fac altii cu tine pe strada 🙂 . Tine-ma minte ca si noi te tinem 🙂 . 

 

p.s cand jucam Mu pe LinkMania acum 14 ani , unii playeri din prezent nici macar la stadiul de spermatozid nu era , in vremurile alea oamenii se ajutau mai frumos si altele erau duelurile ! 🙂

Acum 23 minute, Kain a spus:

La prima postare ... ce cauti sa te pui pe altar imediat cum s a dat elfa jos. A gresit prietenul meu si a dat click pe langa altar si s-a dat jos, ce sa te pui tu acolo? sa vi tu cu elfa sau ceva? mai era un loc liber in stanga, de aceea PK. acum ce, am zis marlan? gay? scuza-ma dar daca te simti, n-am ce sa ti fac. Imi asum responsabilitatea dar tine minte ca nu uit 😉

SITUATIE!!! INVAZIE CRYWOLF, nu cumva elfele se pun pe altar? Tu tre sa te duci sa te bati cu SORAM BALRAM DEATH SPIRIT SI DARK ELF, nu sa stai in baza 

P.s: iubita mea cu pussy and boobs iti poate confirma ca nu sunt gay , dar , unele afirmatii in 2023 , atat in online cat si in the real life , pot fi pedepsite cat de cat . 

Repet , problema mea este cu atitudinea unora , nicicum de injuraturi sau jigniri . 

Acum 31 minute, Kain a spus:

La prima postare ... ce cauti sa te pui pe altar imediat cum s a dat elfa jos. A gresit prietenul meu si a dat click pe langa altar si s-a dat jos, ce sa te pui tu acolo? sa vi tu cu elfa sau ceva? mai era un loc liber in stanga, de aceea PK. acum ce, am zis marlan? gay? scuza-ma dar daca te simti, n-am ce sa ti fac. Imi asum responsabilitatea dar tine minte ca nu uit 😉

SITUATIE!!! INVAZIE CRYWOLF, nu cumva elfele se pun pe altar? Tu tre sa te duci sa te bati cu SORAM BALRAM DEATH SPIRIT SI DARK ELF, nu sa stai in baza 

P.s : spune-mi te rog diferenta intre gay si bulangiu 🙂 . Probabil bulangiu e jignire de suspendare , gay te-ai gandit ca e alint si s-ar putea omite suspendare pentru ca nu e jignire daca nu te simti , right ? 🙂

Edited by czrl1312
Link to comment
Share on other sites

Imi place ca aici sti sa vorbesti si nu faci pk prin devias. Nu se vede in screenshot uri din cauza tag ului, dar nu mai era timp de discutii. Balgass aparea in curand (era min 5 si ceva) si moare in secunda 2, astfel pierzand "premiile" eventului. De aceea am recurs la acest gest. Cum am zis mai sus, imi asum responsabilitatea. Seara faina sa ai.

 

Da, mai conteaza sa si sti sa vorbesti 🙂

Edited by Kain
Link to comment
Share on other sites

Acum 8 minute, Kain a spus:

Imi place ca aici sti sa vorbesti si nu faci pk prin devias. Nu se vede in screenshot uri din cauza tag ului, dar nu mai era timp de discutii. Balgass aparea in curand (era min 5 si ceva) si moare in secunda 2, astfel pierzand "premiile" eventului. De aceea am recurs la acest gest. Cum am zis mai sus, imi asum responsabilitatea. Seara faina sa ai.

 

Da, mai conteaza sa si sti sa vorbesti 🙂

imi asum pk-urile din devias pentru ca m-am plictisit de farmeri ambulanti care isi proptesc farmeri in spoturi de box of haven si uita sa mai place . Sunt unii care dau rr-uri si se chinuie cu mobi de 100xp , cum sa nu vin sa dau ? GrowUp boys ! Faceti jwls si din altceva , nu doar din plantat chars in spoturi unde altii vor sa creasca . Vorba aia , pe vremea mea ... era cinste fratiori 🙂 , spotul era de levelUp nu de combinatii cu jwls 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...