Jump to content
mircea_nr1

Skills dmg DL

Recommended Posts

Dupa ultimul update la server, cand ati scris ca ati rezolvat problemele de dmg la DL pe str si ene am dat rr stats si am pus full ene, 10k str, 20k agi. Sunt foarte dezamagit de skill-urile de dmg de pe DL. Nici damage-ul nu e ce trebuie si nici skillurile firescream si nici chaotic nu functioneaza cum trebuie.

- Daca intre mob si DL se afla un alt mob sau un jucator, magia nu afecteaza mobul.

- Daca sunt pe un spot cu party, practic nu pot da dmg daca in jur/ in directia mobilor am playeri.

- In BC am 0 sanse sa iau statuia daca nu prind loc exact in fata statuii.

- Cateodata, pe spoturi/ tarkuri, unii mobi nu sunt afectati de skilluri absolut deloc (nici macar miss, e ca si cum nu ar trage), helperul "pune tinta pe ei" si trage in ei in continuu si ei nu mor... Din cauza aceasta nu trece sa atace ceilalti mobi care ar putea fi omorati.

 

Se poate rezolva ceva? Sau trebuie sa dau rr stats/ sa strang puncte pentru cioara?.... Am dat de 3 ori rr stats din cauza configurarilor voastre proaste sperand ca gasesc o configuratie in care DL sa fie competitiv in afara de cioara, imi datorati 300 ice coin. Aiurea si faza cu cioara, e mult prea OP pentru inceput si slaba pentru multe rr-uri (am 27). Nu are viteza comparabila cu SM/ summoner/ MG si nici dmg suficient.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...