Jump to content
LeviS

Tutorial cum sa iei 6x fail la rand la aripa level 3.

Recommended Posts

1. Am incercat cu mai toate variantele se observa in video.

2. Colegul meu juny a luat identic si el dar nu cred ca a facut video.

3. Cred ca nu are rost sa specific faptul ca am consumat peste 50 LUCK, 300 jwl si 40 de anciente sa fac alea 6 pene. ( pentru ca la goblin foarte greu treci de +10/+11).

4. Munca de o saptamana aproape 2 sa se spulbere in 3 minute intrebarea mea este, este servarul pay4win sau nu?

Aceasta problema este raportata de saptamanii bune dar nimenui nu ii pasa din cauza asta au si plecat o gramada de pe acest server.

Multumesc.

https://streamable.com/vjqgkp

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 3 ore, chaserz a spus:

Este vina ta,altii cum pot ! 🤨 Ce raspuns astepti de la unul care nu returneaza sceptrul unui player deoarece nu e vina lui ca a bagat sceptrul,desi din setari nu ar trebui sa se poata face asta ? 

Da, e vina mea ca ma joc aici. Totul e bine ca oferi informatii,dar cand ai o problema iti rezolvi singur.

Link to comment
Share on other sites

La 30.03.2022 la 20:16, chaserz a spus:

Este vina ta,altii cum pot ! 🤨 Ce raspuns astepti de la unul care nu returneaza sceptrul unui player deoarece nu e vina lui ca a bagat sceptrul,desi din setari nu ar trebui sa se poata face asta ? 

Inca mai amintesti de sceptru ala  ....... 

Nu a pierdut itemul la o combinatie normala .

Faptul ca servarul l-a lasat sa combine itemele nu are nici o relevanta  .

A incercat o combinatie care nu se poate realiza din setari , de ce  ? 

O poti lua ca o lectie data de servar  .....  s-au incercat manevre , ai primit manevre )))))

Karma 

Link to comment
Share on other sites

Cand un server care a stat in test a fost testa din toate incheieturile insa nimeni n-a fost capabil sa faca 1 edit calumea atunci da, goblin-ul o sa te lase sa faci si ce nu trebuie .
Faza cu sceptrul era foarte usor de evitat daca unul din testeri era la fel de curios ca si mine dar asta nu inseamna neaparat ca e vina mea.
Ce-i evident insa e ca atata timp cat storul unde sa incaseaza banutii ptr ice coins nu e afectat , why bother ?

 

Link to comment
Share on other sites

La 14.04.2022 la 13:08, Fury a spus:

Inca mai amintesti de sceptru ala  ....... 

Nu a pierdut itemul la o combinatie normala .

Faptul ca servarul l-a lasat sa combine itemele nu are nici o relevanta  .

A incercat o combinatie care nu se poate realiza din setari , de ce  ? 

O poti lua ca o lectie data de servar  .....  s-au incercat manevre , ai primit manevre )))))

Karma 

Jesus ! 

 Pai nu toti joaca Mu de o viata mon amie. Multi nu stiu toate combonatiile si ce se mai poate face.Omul a incercat ceva ce nu exista,ceva ce nu ar fi trebuit sa i se permita sa dea click,dar na,tre` sa fim hateri.

Link to comment
Share on other sites

ai nevoie de skilul de a citii si de putina engleza sa intelegi ce poti adaunga in masina si ce nu .

Cu siguranta inainte sa apese OK descrierea era rosie , dar el tot a apasat OK . 

si inca o data intreb :

De ce ai vrut sa bagi optiune mov pe socket ?

ce video / tutorial ai vizionat/citit sa te indrume sa faci asta daca e la inceput ?

Sau ..... esti mai smart si vrei putin extra dmg , poate iese )))) 

Link to comment
Share on other sites

La 28.03.2022 la 18:02, LeviS a spus:

1. Am incercat cu mai toate variantele se observa in video.

2. Colegul meu juny a luat identic si el dar nu cred ca a facut video.

3. Cred ca nu are rost sa specific faptul ca am consumat peste 50 LUCK, 300 jwl si 40 de anciente sa fac alea 6 pene. ( pentru ca la goblin foarte greu treci de +10/+11).

4. Munca de o saptamana aproape 2 sa se spulbere in 3 minute intrebarea mea este, este servarul pay4win sau nu?

Aceasta problema este raportata de saptamanii bune dar nimenui nu ii pasa din cauza asta au si plecat o gramada de pe acest server.

Multumesc.

https://streamable.com/vjqgkp

Am făcut ieri așa

x1 pana =fail

x2wings lvl 3=Success(Menționez,1 pana o aveam din Cherry,1 pana am făcut-o eu,fiind prima pana făcută de mine,am făcut doar x2 pene de cand joc,a2a fiind cea care nu a ieșit).

x1 wings(no luck)+11=succes

deci cred ca tine și de noroc.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...