Jump to content
DrDemocracy

Bug 380 item Chaos Machine

Recommended Posts

Acum 8 minute, MuTechGuy a spus:

Din cate stiu, in mod normal pe sockete nu se poate adauga optiune galbena (Harmony) si nici mov (Guardian). Pe itemele exe normale se adauga harmony si Guardian pe cele 380 de castel, atat.

Nu ar trebui sa te lase sa bagi la masina daca nu intruneste anumite criterii,ar trebui verificat si reparata chestia asta

Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, xpl0ziv a spus:

De mers a mers dar l-a stricat complet deci cred ca n-ar fi trebuit sa mearga , acum intrebarea si problema mea e .. cum recapat sceptrul ?

faci altu :))) , amuzant e ca te-a lasat sa faci lucru asta.

Edited by LeviS
Link to comment
Share on other sites

Acum 5 ore, xpl0ziv a spus:

:))) deci sa inteleg ca in afara de Multumesc de report la un bug care n-ar trebui sa existe , itemul e pierdut ? nu mai punem la socoteala timpul investit in jwls si loot ? Face-ti caterinca acum banuiesc

eu sunt curios motivul implicarii unui item socket cu op guardian )))))

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Lancelot said:

Considera-l ca si contributie a ta la bunul mers al serverului

Mi-ar fi rusine sa fiu o persoana responsabila de bunastarea si bunul mers al unui server sa am asemenea raspuns. Daca aveai o firma de transport si un sofer iti spunea ca nu mai are ITP-ul masina ii spuneai sa-l faca din banii lui si sa o considere o contributie la bunul mers al firmei? Omul a muncit pentru itemul ala, nu are nicio vina ca setarile actuale i-au permis sa faca ceva ce in mod normal ar fi imposibil. Il tragi la raspundere fara sa fie vina lui?

Link to comment
Share on other sites

Optiunea 380 mix de la Goblin este pentru itemele de 380 (Castel), scrie clar in mix. Faptul ca ai bagat tu item socket de curiozitate, nu este responsabilitatea noastra. Ai descoperit un bug aparent fiind missconfig de la developer, iti multumim de raport, se repara. Itemele nu se returneaza pentru ca nu v-a pus nimeni sa le bagati la mix de 380.

Link to comment
Share on other sites

Cred ca faci misto de noi. DACA NU EXISTA ACEST BUG ITEMUL NU ERA PIERDUT. E vreun ghid explicit pe aici unde scrie ce iteme se baga si cum se baga? Poate joaca omul de ieri a citit ceva pe net si a facut o combinatie gresita, OK, no problem. Dar revin la partea in care DACA NU EXISTA ACEST BUG ITEMUL NU ERA PIERDUT. O fii el vinovat de lipsa de informare dar e mai grav sa fii vinovat de lipsa de principii si coloana vertebrala.

Edited by Adrian17
Link to comment
Share on other sites

Acum 10 ore, MuTechGuy a spus:

Optiunea 380 mix de la Goblin este pentru itemele de 380 (Castel), scrie clar in mix. Faptul ca ai bagat tu item socket de curiozitate, nu este responsabilitatea noastra. Ai descoperit un bug aparent fiind missconfig de la developer, iti multumim de raport, se repara. Itemele nu se returneaza pentru ca nu v-a pus nimeni sa le bagati la mix de 380.

Deci greseala mea ca am fost curios , dar nu greseala mea ptr ca aparent am descoperit un bug care pe altii iar fi putut costa bani . Insa cu toate astea e pierderea mea pentru ca in atatea luni de testing nu a fost nici unu curios ca mine ?
hai totusi sa termin subiectul asta pe o nota pozitiva , intrati voi frumos si dati edit din editor la sceptrul ala ca un semn de good faith ptr descoperire si punetii optiunile inapoi , inchidem topicul ,voi la urmatorul update stiti ce aveti de facut si toata lumea e fericita si pe viitor

Link to comment
Share on other sites

La 28.03.2022 la 19:52, Adrian17 a spus:

Cred ca faci misto de noi. DACA NU EXISTA ACEST BUG ITEMUL NU ERA PIERDUT. E vreun ghid explicit pe aici unde scrie ce iteme se baga si cum se baga? Poate joaca omul de ieri a citit ceva pe net si a facut o combinatie gresita, OK, no problem. Dar revin la partea in care DACA NU EXISTA ACEST BUG ITEMUL NU ERA PIERDUT. O fii el vinovat de lipsa de informare dar e mai grav sa fii vinovat de lipsa de principii si coloana vertebrala.

Domnu Adrian dar de ce strigati asa pe aici?

Aveti vreun rol in acest topic/parte vatamata, sunteti de fapt sceptrul acesta buclucas sub acoperire si incercati sa luati legatura cu xploziv in vreun mod ezoteric?

Sau nu va inteleg eu prea bine agresivitatea..

Doar un sfat- mergeti spre lumina

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 8 ore, Lancelot a spus:

Domnu Adrian dar de ce strigati asa pe aici?

Aveti vreun rol in acest topic/parte vatamata, sunteti de fapt sceptrul acesta buclucas sub acoperire si incercati sa luati legatura cu xploziv in vreun mod ezoteric?

Sau nu va inteleg eu prea bine agresivitatea..

Doar un sfat- mergeti spre lumina

Adevarul e ca de mistocareli ai fost bun tot timpul 😉 In rest ,multumim inca o data tie si lui Kitte pentru stadiul in care este Linkmania Muonline la ora actuala,sper ca sunteti mandrii de voi si de contributia voastra .

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 2 ore, chaserz a spus:

Adevarul e ca de mistocareli ai fost bun tot timpul 😉 In rest ,multumim inca o data tie si lui Kitte pentru stadiul in care este Linkmania Muonline la ora actuala,sper ca sunteti mandrii de voi si de contributia voastra .

This 🤣🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

Acum 14 ore, chaserz a spus:

Adevarul e ca de mistocareli ai fost bun tot timpul 😉 In rest ,multumim inca o data tie si lui Kitte pentru stadiul in care este Linkmania Muonline la ora actuala,sper ca sunteti mandrii de voi si de contributia voastra .

ei.

Inseamna ca tu ai facut totul pentru comunitate. Si ai si construit si ai si avut rezultate..iar eu si Kitte te-am incurcat pe aici pe acolo.

E usor sa dai verdicte cand te loghezi o data la 2 ani sa vezi daca s-a mai lansat ceva. Nu participi constructiv la nimic. nu constribui dar esti campion la critica pe suta de metri garduri

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...