Jump to content
mircea_nr1

Reguli KS/PK pe spot

Recommended Posts

Salutare. Ar fi posibil ca PK si KS pe spot sa fie interzise prin regulament? Cred ca majoritatea jucatorilor si-ar dori asta. Putem face un poll... Majoritatea joaca din nostalgie dar exista si anumite specimene care tin neaparat sa ne strice experienta. A trecut timpul, am crescut, nu mai avem atat de multe ore la dispozitie sa ne certam cu toti idiotii pentru un spot. Pe linkmania intotdeauna au existat aceste reguli si din motive foarte bune. In stilul actual chiar nu e placut sa joci.

https://strawpoll.com/polls/poy9RbOlOnJ

Link to comment
Share on other sites

Momentan nu consideram ca este nevoie de astfel de reguli pentru hartile normale si nici nu ne dorim asta. 1 la mana printurile de ks mereu pot fi un pic trucate de cei ce stiu cum, 2 la mana nu vrem iar 10.000 de plangeri pe forum. Pe majoritatea serverelor nici nu exista astfel de reguli, jocul este pvp. Noi avem exceptie doar Vip map. Momentan ramane asa, daca vom considera ca e nevoie la un punct sa schimbam, va vom anunta.

Link to comment
Share on other sites

La 18.03.2022 la 10:58, MuTechGuy a spus:

Momentan nu consideram ca este nevoie de astfel de reguli pentru hartile normale si nici nu ne dorim asta. 1 la mana printurile de ks mereu pot fi un pic trucate de cei ce stiu cum, 2 la mana nu vrem iar 10.000 de plangeri pe forum. Pe majoritatea serverelor nici nu exista astfel de reguli, jocul este pvp. Noi avem exceptie doar Vip map. Momentan ramane asa, daca vom considera ca e nevoie la un punct sa schimbam, va vom anunta.

+1 .

Link to comment
Share on other sites

Nici nu cred ca e nevoie de reguli ks/pk , sustin doar ideea bunului simt , in masura in care aveam 0rr lvl200 si incercam sa cresc in dev3 sau lt1 si se mai gasea cate un grandoman sa vina sa dea pk din 10 in 10 minute. Daca vrem sa fim mai multi jucatori si sa fie mai fun, hai sa ii ajutam si pe cei mici si noi sa creasca putin zic. Dar suntem romani si ne place sa fim grande, mandri de sine s.a.m.d.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...