Jump to content
LeviS

limbaj Moshulica [Solutionat]

Recommended Posts

taran fara scoala ?!(nare sens sa-mi pun minte cu tine) , cat despre rr ai inteles prost cum de altfel esti,,, singuru care a inceputu toata chestia asta esti tu,, ai dat pk de dimineata te-am lasat in pace nu am zis nimic acuma pe seara ca am venit sa ne luam spotu inapoi,, ai inceput tu sa te bagi in seama sa iti arati talentu de pro player cum o sa reusesti sa ne faci sa ne lasam noi de Mu in 2 zile, indiferent care va fi decizia adminilor asupra postari vreau doar sa te anunt ca o sa fim cei mai buni prieteni :^_6 ,,jucatorule''

Link to comment
Share on other sites

Acum 2 minute, eroul123 a spus:

taran fara scoala ?!(nare sens sa-mi pun minte cu tine) , cat despre rr ai inteles prost cum de altfel esti,,, singuru care a inceputu toata chestia asta esti tu,, ai dat pk de dimineata te-am lasat in pace nu am zis nimic acuma pe seara ca am venit sa ne luam spotu inapoi,, ai inceput tu sa te bagi in seama sa iti arati talentu de pro player cum o sa reusesti sa ne faci sa ne lasam noi de Mu in 2 zile, indiferent care va fi decizia adminilor asupra postari vreau doar sa te anunt ca o sa fim cei mai buni prieteni :^_6 ,,jucatorule''

1. Nu eu te-am obligat sa ma injuri de familie.

2. Nu stiu de ce BC vorbesti, dar daca ai cumva print impotriva mea cu limbaj te rog din suflet sa postezi ( dar iti garantez eu 100% ca nu ai pentru ca nu sunt taran ca tine, poate sa te fi facut prost , dar in nici un caz nu am treaba cu familie ta)

3. Prieten cu mine nu ai cum sa fi pentru ca esti pur si simplu un taran care injura de familie pe un joc.

Cius.

 

 

Rog moderatorilor warn celor neimplicati.

 

Acum 2 minute, Dima a spus:

Pace fratilor,e doar un joc .

O facem cu care mai mare drag asta pana sa vezi un taran ca iti injura familia.

Link to comment
Share on other sites

Tot ii tragi cu ,,taran''  tu asta de la oras crescut in puf si educat prin facultati daca ai sau simti ca esti superior fata de alti badaranule sa stii ca nu esti decat un frustrat, iar cat despre cuvintele zise in bc chiar si ,prost'' desi au fost mai multe nu arati decat ca esti cu mult mai josnic decat un ,,taran''

Cat despre prietenia de mai sus era doar o metafora, da ce sa faci la facultate nu preda si deastea ::))

Link to comment
Share on other sites

"Moshulica" nu ar fi trebuit sa raspunzi cu insulte provocarilor, data viitoare sa raspunzi altfel, ca e pacat de munca voastra in joc.

 

Quote

1. Jigniri / insulte (jucator/staff/comunitate):

Trebuie sa se vadă toata discuția în screen shot-uri, cu F4 pe tot ecranul.

Jignirile/ insultele pot fi reclamate doar de către persoana jignită/ insultată, indiferent prin ce mijloc au fost adresate, global chat, normal chat, gens chat, PM, party chat.

  • Se acordă suspend pentru orice altă referire la părinți, rude, dacă sunt folosite în context jignitor.
  • Se pedepsește discriminarea pe motiv de gen, culoare, rasă sau orice alt criteriu care violează drepturile umane. 
  • Nu se acordă suspend pentru insulte minore, de genul: fraiere, prostule, jet, noob, but.

Insultele sau jigirile aduse jucătorilor se penalizează astfel:

  • primul avertisment - suspend minim 2 zile
  • al doilea avertisment - suspend minim 4 zile
  • al treilea avertisment - suspend minim 10 zile
  • al patrulea avertisment - suspend minim 20 de zile 

Ne rezervam dreptul de a verifica log-urile pentru a vedea daca evenimentul a fost provocat sau nu. In cazul in care evenimentul a fost provocat tot prin jigniri / insulte, ambii jucatori vor fi sanctionati.

Va oferim 12 ore din momentul postarii ca sa rezolvati amiabil, in caz contrar se vor aplica sanctiunile de mai sus.

Caracter 'Moshulica' suspend 2 zile (prima abatere).

  • LinkMania 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...