Jump to content
Genial

Regal

Recommended Posts

Japonezu aici "ai mei ca brazii"vă așteptăm cu mare drag mai ales fani dinamoviști și bucureșteni în general se știu ei "aia de restul țării e provincie" se știu ei :)) Tsumbyke dacă vezi mesajul și nu te alaturi familie regal și umbli iar în haită cu Ares -2 coaste pe nebunia lui Salam să nici nu mă saluți.In rest have fun lume 🙂

pupa tata Jean pe maestrul oltean Alberto ăla cântărețul ăla de manele ce nu îmi vine acuma in cap a stai Dani Mocanu?:))

TheMaster-aka tata puiu al acestei guilde îl așteptăm la butoane

Tsumbyke-fiul rătăcit

restul din noi  care nu îmi vin acuma in minte îi rog să mă ierte cu o frunte-n burtă și ceilalți doar niște afk-isti mediocrii cu treburi în viața reală soți voi munca familie copii etc. Ce refuză să crească într-o lume nebună :))

 

 

 

 

 

Acest mesaj este un pamflet și trebuie tratat ca si atare

Edited by Genial
Link to comment
Share on other sites

La 18.02.2022 la 16:30, Genial a spus:

Japonezu aici "ai mei ca brazii"vă așteptăm cu mare drag mai ales fani dinamoviști și bucureșteni în general se știu ei "aia de restul țării e provincie" se știu ei :)) Tsumbyke dacă vezi mesajul și nu te alaturi familie regal și umbli iar în haită cu Ares -2 coaste pe nebunia lui Salam să nici nu mă saluți.In rest have fun lume 🙂

pupa tata Jean pe maestrul oltean Alberto ăla cântărețul ăla de manele ce nu îmi vine acuma in cap a stai Dani Mocanu?:))

TheMaster-aka tata puiu al acestei guilde îl așteptăm la butoane

Tsumbyke-fiul rătăcit

restul din noi  care nu îmi vin acuma in minte îi rog să mă ierte cu o frunte-n burtă și ceilalți doar niște afk-isti mediocrii cu treburi în viața reală soți voi munca familie copii etc. Ce refuză să crească într-o lume nebună :))

 

 

 

 

 

Acest mesaj este un pamflet și trebuie tratat ca si atare

wtf =))))

iar ai prins hrean  la oferta ma?

Link to comment
Share on other sites

CUT DORELE ? FADID YOU FWHAT'S TRUE IT? UCA BILLIARDS ESU YOU KNOW JARE YOU NGLADLY LIKE LADID I HEAR MO ENGLISH?-)))))

La 24.03.2022 la 18:49, Definitely not tsubyke a spus:

wtf =))))

iar ai prins hrean  la oferta ma?

CE FACI IUBIREA MEA STI CA NU TE LASA JAPO LA GREU ORICE AR FI 🙂 sa-i zici  PANA LA URMA LA Ares vin la Iarna cu Irodul pe la el ca nu-i cuminte cu Ramon tovarasul meu vin :)) sa vada traditii de la Maramures :)) -2coaste :))

 

Edited by Genial
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...