Jump to content
nwradu

Ce faceti de revelion?

Recommended Posts

Hehehehe :D

Anu asta il voi face la munte intr-o cabana impreuna cu o gramada de prieteni, ca m-am saturat de orasu asta ( Baia Mare). Se anunta a fi o petrecere a intaia, se pare ca eu voi pune muzica, si stiti ca fetele trag la DJ lol :lol: ! Bautura o sa fie multa numa sa fie cine s-o bea, poate ma ajutati voi, va trimit prin mail o votca. Vom sta acolo pana in 2 Ianuarie deci vom petrece si in seara dinspre 1 spre 2. Intr-un cuvant BETON! :o

LA MULTI ANI TUTUROR NEBUNILOR DE PE LINKMANIA !!!

cu dedicatie speciala jucatorilor de CoD.

Link to comment
Share on other sites

Am inchiriat un club, suntem 30, poate chiar mai multi, bautura e extrem de multa, cred ca n-o sa reusim sa bem nici macar 1/2 din ea.

Vestea buna e ca suntem 11 baieti si 19 de fete!!! :lol:

La multi ani si s-auzim numai de bine!

Link to comment
Share on other sites

Anu' asta merg la mine in orash TIMISOARA,cu sarbii,la o tipa la o vila!O sa fie super fain,o sa fim multi si cu siguranta o sa ma fac manga!!! :D

Imi amintesc de anul trecut!A fo' de belea!

Oricum va urez un calduros LA MULTI ANI!

Link to comment
Share on other sites

acu am venit de la Carrefour sa-mi iau artificii .... :)))

voi bea foarte mult :D .... sper sa pot .... k vointa am :)

revelionu la un preten ... super caterinca

voi v-ati luat artificii ? eu sunt disperat cand aud de cuvantu asta ... imi place la nebunie .... mi-am luat de toate .... yyyyyyuuuuuuu

Link to comment
Share on other sites

In primul rand vreau sa scap de dependenta de tastatura si link mania desi nu sunt demult am ajuns CRAZY CRAZY.

Sper ca daca am noroc sa ies cu prietenii.

Va doresc un an nou mai bun si tot ce va doriti. Din partea lui KaLLaS va doresc un calduros LA MULTI ANI!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Eu ... nu stiu cum m-am lasat tarat in asta : o sa fac rev impreuna cu niste fosti colegi, in apartamentul unei foste colege. Bautura ... sa zicem ca ar ajunge daca am bea toti, dar sa zic ca 30 % nu pun gura => MANGA ! PARTY ON PPL ! (voi avea nevoie de bautura doar ca sa ma acomodez cu obscenitatile fonice a.k.a. manele :( )

Link to comment
Share on other sites

Hahahahahh!Nasol sa asculti manele impotriva vointei tale.Stiu cum e.

Eu voi face revelionul cu nwradu si cu alte 80 de persoane, intr-o vila inchiriata.

Muzica o asigura un tovaras (care intamplator e cu mine in grupa de la facultate , ca si nwradu), care e DJ.:D

Muzica e 90% de la mine. :D

Artificiile le aduce cineva al carui tata se ocupa cu asta.

Bautura este,femei sunt, ce mai zici ca e clubul nostru.80% din invitati sunt cu house-ul.

Eu va zic La Multi Ani! si sa ne vedem cu bine in 2005 pe forum si pe serverele de CS 1.6

LA MULTI ANI!!!

Link to comment
Share on other sites

Muzica e 90% de la mine. :D

Artificiile le aduce cineva al carui tata se ocupa cu asta.

Bautura este,femei sunt, ce mai zici ca e clubul nostru.80% din invitati sunt cu house-ul.

Eu zic sa nu te bucuri prea mult, ca totusi din aia 80 noi stim vreo 40 de oameni... restul cine stie ce vor sa asculte. Plus ca DJ-ul nu poate sa refuze daca-l roaga vreo fata sau ceva de vreo melodie mai "speciala". In momentele alea merge bine bautura insa...

Oricum, la multi ani la toata lumea si un an nou excelent!

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...