Jump to content
MuTechGuy

SpamCaffe

Recommended Posts

Dacă se deschide 97d cu siguranță voi veni și eu :)) , nu l-am mai jucat de câțiva ani buni, mai țin minte că la un moment dat începusem să traduc tot clientul în română și l-am folosit la un server privat pentru puțin timp, nu te grăbi ca să-l faci ca să meargă ci fă-l să vrea să joace oamenii pe o versiune așa veche.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Nistor said:

Parca nare farmec fara un Castle Siege,  fara un item ancient.. Fara sa bati tu un kundun sau un balgass. Nu faci decat level farm si bataie pe spot atat. Mai fain era un s3 classic cum a avut linkmania demult..

Este vorba de un 97d custom pe platforma fisierelor de season 6. Avem CAstel Siege, avem anciente (refacute complet), avem bossi de toate felurile. Avem de toate pentru toti !

  • LinkMania 1
Link to comment
Share on other sites

La 24.02.2021 la 16:33, Celodrix a spus:

Dacă se deschide 97d cu siguranță voi veni și eu :)) , nu l-am mai jucat de câțiva ani buni, mai țin minte că la un moment dat începusem să traduc tot clientul în română și l-am folosit la un server privat pentru puțin timp, nu te grăbi ca să-l faci ca să meargă ci fă-l să vrea să joace oamenii pe o versiune așa veche.

Nu are rost sa iti faci sperante ... 

Link to comment
Share on other sites

La 02.03.2021 la 12:42, Mishigan a spus:

Nu are rost sa iti faci sperante ... 

 

Acum 18 ore, Mishigan a spus:

Va dati seama cat ii ia lu' @MuTechGuy sa faca un server 97d ... mai mult decat le-a luat la WebZen sa faca jocu . 

 

Acum 7 ore, Mishigan a spus:

Daca ne uitam in trecut ai cam dezertat de la toate proiectele . 

hater detected 🙂

Link to comment
Share on other sites

Treaba e ca daca reuseste sa faca un server asemanator cu cel vechi de 97d multa lumea va intra sa joace pe el, ca sincer sa fim comunitatea romana de mu e destul de mare si din perspectiva mea va fi bataie pe el.....

 

Server ul link mania a fost cel mai popular din romania si daca se duce vestea e posibil sa mie macar pe jumate la fel de jucat....

Deci da man dai nos pe treaba cu server ul ca dabea astept sa joc iar pe el...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...