Jump to content
Alyx

The Mandalorian (TV Series 2019- )

Recommended Posts

star-wars-the-mandalorian-1200x520.thumb.jpg.5bcd85b8852820d074c330fad17a3b9b.jpg

Descriere:  

Spoiler

Serialul prezintă aventuriile unui vânător de recompense în galaxie, departe de autoritatea noii republici.

Nota IMDb: 9.0/10
Durata episod: 30min~
Sezoane: 1 (În desfășurare)
Regizor:  Jon Favreau
Actori:  Pedro Pascal, Kyle Pacek, Carl Weathers
Trailer: 

"Nu mă pot declara un fan înfocat al seriei Star Wars",  asta aș fi spus înainte de a începe să vizionez The Mandalorian, serial despre un pistolar cowboy intergalactic si baby yoda.
The Mandalorian mi-a întrecut așteptăriile fiind mult, mult mai bun decât ultimele filme Star Wars (mă uit la tine The Last Jedi) deoarece acesta reușește să spună o poveste simplă, are scene cu multă acțiune pentru a te uda în somn și umor care își face treaba extrem de bine.
Acesta a primit nota 9.0/10 pe IMDb, iar nota de pe IMDb este ultimul lucru dupa care mă orientez când doresc să vizionez ceva, dar aici este o exceptie, eu fiind de acord cu orice praise pe care acest show îl primește și probabil nu voi putea să îi găsesc un defect doar dupa 2-3 vizionări ale acestuia.
Acestea fiind zise, cred că am lăudat destul serialul, totuși la final de zi este Star Wars iar dacă ai altă părere față de mine este ok, nu toată lumea îl agreează. Dar dacă nu esti în potriva acestuia și ai o minte deschisă, acest show ar putea să fie pentru tine, având și un ton western pe lângă cel Sci-Fi.

 

 

Pentru cine a citit pana aici: CWGMW-VXQF8-3TMQ5 (ceva indie game pentru steam).

Edited by Alexx
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...