Jump to content
Alyx

The End of the F**king World (TV Series 2017)

Recommended Posts

Screen-Shot-2018-01-12-at-7_31.jpg.baae08e24d84465c6457cef406c4c8f8.jpg

Descriere: 

Spoiler

James are 17 ani și este destul de sigur că este un psihopat. Alyssa, de asemenea, 17 ani, este o fată nouă la școală. Cei doi fac o legătură iar Alyssa îl convinge pe James să se îmbarce într-o călătorie în căutarea adevăratului ei tată.

Nota IMDb: 8.2/10
Gen Serial: Comedie, Dramă
Durata episod: 25 minute/episod
Sezoane: 2 (în desfășurare)
Regizor: Jonathan Entwistle, Lucy Tcherniak
Actori: Jessica Barden, Alex Lawther, Steve Oram
Trailer: 

Am mai pățit câteodată să vizionez un serial, să nu fie chiar pe gustul meu, dar să îl continui totuși pentru că am ajuns la jumătatea acestuia cu gândul că o să îmi schimb părerea, însă aici este cu totul diferit.
The End of the F**king World este un serial scurt, însă care reușește să atragă audiența prin drama și umorul său negru.
Jessica Barden și Alex Lawther și-au jucat foarte bine rolurile, nici nu cred că aveau ce să facă mai mult la categoria "acting".
Nu prea am multe de spus în afară de "i f**king love it", am terminat primul sezon intr-o singură "ședere" deoarece este atât de captivant, iar cum sezonul 2 este confirmat, tot ce pot face este să aștept și să sper că o să fie măcar la fel de bun ca și primul.

IMDb

Edited by Alexx
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...