Jump to content
Sign in to follow this  
VeRRo

Reclamatie Encrypted, ban fara dovezi.

Recommended Posts

Bună tuturor. După cum reiese şi din titlu, Encrypted mi-a banat contul permanent cu motivul: reclamă. @Encrypted as vrea si eu sa stiu. Când am facut eu reclamă pe server. Doresc dovezi. M-ai banat fara sa existe vreo dovada. Eu nu inteleg ce cauti tu ca owner când tu banezi lumea degeaba. Unde este staff-ul acela care ar trebui sa fie un exemplu pentru jucatori? Esti un incompetent, iar gesturile tale lasă de dorit. Sunt foarte dezamăgită de tine. Tu, "om elevat" ce esti. Aş vrea să ştiu si eu ce ai de zis in privința banului acordat.

@Vicentzo aştept un raspuns.

Screenshot_2018-12-03-18-41-57.png

Nesimțirea e mare!  Voi doi vă permiteți să amenințați staff-ul GTA și să vă faceți cunoscut micul proiect audienței noastre și vă așteptați să nu răspundem ? Stai liniștită, că nimeni nu dă ban aiurea, știm exact despre ce-i vorba și ce planuri aveți, dar, din păcate, nu prea or să iasă așa cum ați plănuit !

La 15.05.2018 la 13:14, smokeR a spus:

- În situaţiile neprevăzute, adminii şi moderatorii au ultimul cuvânt. De asemenea, aceştia pot amenda jucătorii pentru abaterile regulamentare în funcţie de gravitate şi în locul sau adiţional celorlalte sancţiuni prezente mai sus;

• Thanks 3
  • LinkMania 1
  • Confused 1
  • Sad 1
  • Gunoi 1
  • Downvote 1

Nesimtirea ta este si mai mare ce crezi? Ia spune-mi dragule, cum amenint staff-ul GTA? Unde sunt dovezile? Trebuie sa stiu eu regulamentul mai bine ca tine? Eu ca si jucator nu am voie sa ma joc si pe alt server? Cati dintre actualii jucatori nu joaca pe mai multe servere?  Eu vorbesc despre banul acordat. Din ce observ ati inceput sa fiti un staff corupt. Rip Linkmania. Nu e de mirare ca o sa se inchida serverul avand in vedere ca un om ca tine il conduce. Trist..

• Upvote 1
  • Haha 1
  • Downvote 1

Din discuțiile purtate cu team leaderii GTA LinkMania, ai deținut  funcție pe serverul de SA:MP, iar prietenul tău, axelutz, a deținut funcții în cadrul comunității si pe serverul de SA:MP. În urmă cu aproximativ 3 săptămâni, axelutz a renunțat la funcția de admin pe serverul de SAMP, iar la scurt timp, acesta a decis să-și deschidă propria comunitate de gaming( furand structura comunități Linkmania) , în special GTA San Andreas. Atunci când și-a deschis comunitatea și a pus în funcțiune serverul de GTA, a început să promoveze serverul. Acesta, împreună cu tine, ați încercat prin diferite metode să ademeniti jucatorii GTA SA Linkmania (postari pe facebook pe grupul de SAMP, whatsapp, etc) . Aceasta actiune aduce un prejudiciu atat comunității Linkmania cât și serverului de SAMP, având în vedere că atât tu cât și prietenul tău ați dedicat timp pentru această comunitate și v-ați făcut cunoștințe pe comunitatea Linkmania. Encrypted a procedat corect luând această măsură împotriva voastră.

Si vor mai fii si altele in viitorul apropiat !

• Like 6
  • Thanks 3
  • Upvote 1
  • Love 1
  • LinkMania 3
  • Haha 1
  • Cârnățel 1
  • Downvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Confidenţialitatea ta este importantă pentru noi. Vrem să fim transparenţi și să îţi oferim posibilitatea să accepţi cookie-urile în funcţie de preferinţele tale.
De ce cookie-uri? Le utilizăm pentru a optimiza funcţionalitatea site-ului web, a îmbunătăţi experienţa de navigare, a se integra cu reţele de socializare şi a afişa reclame relevante pentru interesele tale. Prin clic pe butonul "DA, ACCEPT" accepţi utilizarea modulelor cookie. Îţi poţi totodată schimba preferinţele privind modulele cookie.
Da, accept
Vezi setările
Alegerea dumneavoastră privind modulele cookie de pe acest site
Aceste cookies sunt strict necesare pentru funcţionarea site-ului și nu necesită acordul vizitatorilor site-ului, fiind activate automat.
- Afișarea secţiunilor site-ului - Reţinerea preferinţelor personale (inclusiv în ceea ce privește cookie-urile) - Reţinerea datelor de logare (cu excepţia logării printr-o platformă terţă, vezi mai jos) - Dacă este cazul, reţinerea coșului de cumpărături și reţinerea progresului unei comenzi
Companie Domeniu Politica de confidenţialitate
RCS&RDS S.A. linkmania.ro Vezi politica de confidenţialitate
ips4_hasJS, ips4_ipsTimezone, ips4_IPSSessionFront, ips4_member_id, ips4_pass_hash, ips4_language, ips4_anon_login, ips4_theme, ips4_forum_view, ips4_recentEmoji
Google LLC google.com Vezi politica de confidenţialitate
_ga, _gid, _gat, AMP_TOKEN, _gac_<property-id>, __utma, __utmt, __utmb, __utmc, __utmz
Trimite
Vezi aici politica noastră de cookie-uri și de prelucrare a datelor tale