Jump to content
VeRRo

Reclamatie Encrypted, ban fara dovezi.

Recommended Posts

Bună tuturor. După cum reiese şi din titlu, Encrypted mi-a banat contul permanent cu motivul: reclamă. @Encrypted as vrea si eu sa stiu. Când am facut eu reclamă pe server. Doresc dovezi. M-ai banat fara sa existe vreo dovada. Eu nu inteleg ce cauti tu ca owner când tu banezi lumea degeaba. Unde este staff-ul acela care ar trebui sa fie un exemplu pentru jucatori? Esti un incompetent, iar gesturile tale lasă de dorit. Sunt foarte dezamăgită de tine. Tu, "om elevat" ce esti. Aş vrea să ştiu si eu ce ai de zis in privința banului acordat.

@Vicentzo aştept un raspuns.

Screenshot_2018-12-03-18-41-57.png

  • Haha 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nesimtirea ta este si mai mare ce crezi? Ia spune-mi dragule, cum amenint staff-ul GTA? Unde sunt dovezile? Trebuie sa stiu eu regulamentul mai bine ca tine? Eu ca si jucator nu am voie sa ma joc si pe alt server? Cati dintre actualii jucatori nu joaca pe mai multe servere?  Eu vorbesc despre banul acordat. Din ce observ ati inceput sa fiti un staff corupt. Rip Linkmania. Nu e de mirare ca o sa se inchida serverul avand in vedere ca un om ca tine il conduce. Trist..

  • Upvote 1
  • Haha 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Din discuțiile purtate cu team leaderii GTA LinkMania, ai deținut  funcție pe serverul de SA:MP, iar prietenul tău, axelutz, a deținut funcții în cadrul comunității si pe serverul de SA:MP. În urmă cu aproximativ 3 săptămâni, axelutz a renunțat la funcția de admin pe serverul de SAMP, iar la scurt timp, acesta a decis să-și deschidă propria comunitate de gaming( furand structura comunități Linkmania) , în special GTA San Andreas. Atunci când și-a deschis comunitatea și a pus în funcțiune serverul de GTA, a început să promoveze serverul. Acesta, împreună cu tine, ați încercat prin diferite metode să ademeniti jucatorii GTA SA Linkmania (postari pe facebook pe grupul de SAMP, whatsapp, etc) . Aceasta actiune aduce un prejudiciu atat comunității Linkmania cât și serverului de SAMP, având în vedere că atât tu cât și prietenul tău ați dedicat timp pentru această comunitate și v-ați făcut cunoștințe pe comunitatea Linkmania. Encrypted a procedat corect luând această măsură împotriva voastră.

Si vor mai fii si altele in viitorul apropiat !

  • Like 6
  • Thanks 2
  • Upvote 2
  • LinkMania 4
  • Haha 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...