Jump to content
Alyx

Get Out (2017)

Recommended Posts

MV5BMTUxMjEzNzE1NF5BMl5BanBnXkFtZTgwNDYwNjUzMTI@.thumb.jpg.898569899b827a09776feecae8ef585a.jpg

Descriere: 

Spoiler

Chris și iubita sa Rose au ajuns în relația lor la etapa în care acesta urmează să cunoască părinții fetei, pe Missy și Dean.
La început, Chris crede că amabilitatea exagerată a părinților fetei este doar emoție provocată de eforturile acestora de a se obișnui cu ideea că aceasta este într-o relație interrasială, dar pe măsură ce trece timpul, o serie de descoperiri bizare și din ce în ce mai tulburătoare îi dezvăluie un adevăr atât de cumplit cum nu și-ar fi putut imagina vreodată.

Nota IMDb: 7.7/10
Gen: Horror, Mister, Thriller
Durata: 1h 44min
Actori: Daniel Kaluuya, Allison Williams, Bradley Whitford
Regizor: Jordan Peele
Trailer: 

Get Out este un film pe care intenționam să îl vizionez de mult timp însă ca de obicei, ce nu faci azi, uiți să faci mâine, sau fraza se aplică doar mie. 🙂
În opinia mea, Get Out este un thriller psihologic genial, totuși nu înțeleg motivul pentru care este catalogat ca un film horror. Actorii au jucat exraordinar, iar finalul este pur și simplu neașteptat, eu fiind sigur că acest film va avea un final trist, dar uite că m-am înșelat.
Recomand filmul tuturor celor care nu l-au vizionat deja, merită din plin.

IMDb

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...