Jump to content
DrDemocracy

Mod Cerere Admin Ts.LinkMania.Ro

Recommended Posts

Nu e un efort imens sa stai pe serverul de teamspeak insa ca si ceilalti avem si o viata in afara mediului online.
Din acest motiv caut 4 Administratori TeamSpeak care vor avea acces la 90% din ceea ce tine serverul teamspeak ( mai putin partea de serverquery si ssh )

Inainte de a posta pretentiile mele de la viitorii 4 Administratori vreau sa subliniez cateva aspecte.

 - Gradul de administrator pe serverul de teamspeak nu v-a aduce nici un beneficiu in cadrul forumului si nici vre-un grad mai special aici.
- Nu am pretentii financiare de la admnistratori insa ma astept ca bunul simt si cei 7 ani de acasa sa existe .
- Am pretentia ca viitoarele cereri pentru canale private sau orice alta cerere care implica serverul de teamSpeak sa fie rezolvata in maxim 24 de ore.

Acestea fiind spuse iata si cum vad eu un candidat ideal la una din cele 4 pozitii de Administrator :

- Limita de varsta 16 ani minim.

- Cunostinte in crearea un canal permanent si a edita acel canal la nevoie 

- Cel putin 4 luni decand are user pe forum in cadrul comunitatii LinkMania

- Un nr de telefon ( pe care mi-l veti da separat pe privat ) pentru a fi adaugati in grupul de whatsapp .

- Disponibilitate minima pe zi insa eficienta maxima in ceea ce tine serverul de Ts si cererile acestuia.

 

Daca te regasesti in cele cateva puncte de mai sus, astept un mesaj privat de la tine cu  numele tau , cateva detalii despre tine si de ce consideri tu ca ai putea fi un Administrator bun pe server .


 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...