Jump to content
{JM}Alex Lifetaker

Ce note aveti pana acum?

Recommended Posts

Eu am :

10 ed. fizica, 9 istorie, 9 geografie, 10 informatica, 9 engleza, 4 franceza(fick franceza), 5 biologie(fick dich,biologie!),10 la logica... urmeaza un 10 la Fizica(aduc referat)si un 10 la geografie(am adus referat) smile.gif

Luni dau lucrare la latina si teoria literaturii... la latina sper sa iau un 7...nu pot sa sufar ora de latine... iar la teoria literaturii... depinde daca pot sa copiez sau nu... daca pot iau un 9.50 lejer wink.gif

Voi cu ce va laudati? 24.gif

Link to comment
Share on other sites

9 biologie(am copy), 10 franca, 10 10 geo, 10 mate si urmeaza un..nush...nu vreau sa cobesc, fizica 6, chimie 7, istorie 8, logica???urasc logica...,10 muzica 24.gif)))) 10 10 info, 8 engle sad.gif (e super profa..din toate privintelee wink.gif )si cam atat...

Link to comment
Share on other sites

Note ? Dezastruoase... angry4.gif

Matematica 3,3;

Franceza 6;

Chimie 4;

Geografie 9,9;

Romana 10,6;

Biologie 7; si cam atat... sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Aaa am si un 10 la romana... de asta uitasem...

Pacat ca in coanda sunt multe profe proaste... una de muzica, una de franca(as bate la ea ca la hotii de cai), una de bio... restul sunt ok smile.gif

Outta Control Posted on Oct 29 2005, 02:58 PM

In henri coanda , craiova am 9 mate ( blink.gif ) , 4 biologie , 7 fizica , 8 istorie , 5 engleza ,

4 bio... se stie... faci cu una grasa... mie mi-a dat 5...

7 fizica... probabil faci cu una cu ochelari care a predat la liceul militar din alba iulia... e de treaba totusi(pana la proba contrarie, cand vad si cat de dur puncteaza)

8 istorie - faci cu aia blonda cu ochelari care dicteaza repede... daca stii cate ceva din lectie cam 8 se ia...

5 engleza - faci cu o profa(de treaba chiar) roscata? preda super misto dar cine e bata la engleza ... e cosmar pt. el biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

4 bio... se stie... faci cu una grasa... mie mi-a dat 5...

7 fizica... probabil faci cu una cu ochelari care a predat la liceul militar din alba iulia... e de treaba totusi(pana la proba contrarie, cand vad si cat de dur puncteaza)

8 istorie - faci cu aia blonda cu ochelari care dicteaza repede... daca stii cate ceva din lectie cam 8 se ia...

5 engleza - faci cu o profa(de treaba chiar) roscata? preda super misto dar cine e bata la engleza ... e cosmar pt. el biggrin.gif

off topic : tu in ce clasa esti in coanda ? smile.gif

anywayz la biologie fac cu una mica si slaba care m-a ascultat din toate lectiile de la inceputul clasei blink.gif

fizica : dap cu ea fac, am luat 7 pt ca m-a ascultat la o lectie noua blink.gifblink.gifblink.gif

istorie : profesoara e bruneta

engleza : am o profesoara super de treaba , bruneta , tanara... dar am dat o lucrare , toti am fost praf (cea mai mare nota a fost 7)

Link to comment
Share on other sites

io...cica la ala de mate "Bah x-ulescule, ia vezi ca ai luat 3 in lucrare..ia iesi la tabla"mie mi se adresa...cat de t3mB3L, scuzati..DUS, sa fii sa-i spui unui copil ca a luat 3 in lucrare cand 2 pc erau din oficiu bduh.gifbduh.gifbduh.gifbduh.gif adika stiu ca nu sunt geniu la mate, dar nici chiar asa vere, adika am facut lucrare de nota 1 !!! da-o naibii

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...