Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

DORIS

Numarul de playeri din 19.06.2014

Recommended Posts

Nu sunt Fonduri momentan pt Mu!!!! Ori nu sunt sau ori nu au chef sa se ochupe de el momentan !!! aveti rabdare!

tu nu citesti ce ne zice domnu admin? fonduri ar fii dar cica din cate imi da mie de inteles nu gaseste o versiune buna in care sa aibe incredere sa arunce banii si pe langa asta nu au access la server (partea asta eu nu o cam inteleg deoarece o asa zisa comunitate mare nu ar trebuii pe anumit sector sa aibe access doar o singura persoana dar e grele sa ceri access la rds sau unde o fii serveru asta ...EU UNU ZIC CA II MANEVRA POLITICA DE-A DOMNULUI BASESCU :)) . iese ponta presedinte si se deschide serveru=))

Link to comment
Share on other sites

2 licente peste 800 de euro plus un svr destul de bun inca 300 400 de euro hai sa zicem o 1000,,,,

firma rds profit 200 de mil :))))))))))))))))))))))) crezi ca vor acepta de la niste necunoscuti ceva ??? :)

oricum mu mere pe un svr pentium 1 sau 2 :) deci nu vom avea nici macar im db :)


 

exista si linux care este free :))) 

deci mai trebuie jocul 

 

 

nu merge mu pe linux...

 

mere sa pui svr pe linux

Link to comment
Share on other sites

2 licente peste 800 de euro plus un svr destul de bun inca 300 400 de euro hai sa zicem o 1000,,,,

firma rds profit 200 de mil :))))))))))))))))))))))) crezi ca vor acepta de la niste necunoscuti ceva ??? :)

oricum mu mere pe un svr pentium 1 sau 2 :) deci nu vom avea nici macar im db :)

 

exista si linux care este free :))) 

deci mai trebuie jocul 

 

 

nu merge mu pe linux...

 

mere sa pui svr pe linux

 

 

vorbesti prostii....

Link to comment
Share on other sites

 

2 licente peste 800 de euro plus un svr destul de bun inca 300 400 de euro hai sa zicem o 1000,,,,

firma rds profit 200 de mil :))))))))))))))))))))))) crezi ca vor acepta de la niste necunoscuti ceva ??? :)

oricum mu mere pe un svr pentium 1 sau 2 :) deci nu vom avea nici macar im db :)

 

exista si linux care este free :))) 

deci mai trebuie jocul 

 

 

nu merge mu pe linux...

 

mere sa pui svr pe linux

 

 

vorbesti prostii....

 

http://forum.ragezone.com/f196/mu-online-linux-208788/

sigur :))))

Link to comment
Share on other sites

 

Noi va veghem in liniste. noi nu cerem bani. noi vrem sa dam bani

Darrr. cui? :))

Sa mori tu ca nu iti iei avataru si vii la mine sa te fac sef de trib peste serverul de low xp ca sunt cativa rebeli cum eram eu inainte de trebuiesc pusi la punct:))

Cat despre bani accept si in lei, nu numa in euro :D

 

 

 

Noi va veghem in liniste. noi nu cerem bani. noi vrem sa dam bani

Darrr. cui? :))

Sa mori tu ca nu iti iei avataru si vii la mine sa te fac sef de trib peste serverul de low xp ca sunt cativa rebeli cum eram eu inainte de trebuiesc pusi la punct:))

Cat despre bani accept si in lei, nu numa in euro :D

 

eu nu ma vazut rebeli acolo... care sunt aia dane? :-?? 

 

Link to comment
Share on other sites

vad ca domnul ija sa dus in treaba lui ... cine se va ocupa de server ? sau nu mai aveti niciunu access la el?:))

Link to comment
Share on other sites

Momentan din echipa actuala..activi mai suntem maxim 4

Aind ne oferta full suport. Inca o vreme.

A revenit insa si Ody ...incerc cu ajutorul lui si al lui Alexandr- aka petraru sa punem ceva la cale 

Parcă petraru făcuse odată un server.

 

Hai să aveţi spor. :P

Link to comment
Share on other sites

Momentan din echipa actuala..activi mai suntem maxim 4

Aind ne oferta full suport. Inca o vreme.

A revenit insa si Ody ...incerc cu ajutorul lui si al lui Alexandr- aka petraru sa punem ceva la cale 

usor..usor..sa nu face-ti intindere..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...