Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

cornflake

In caz de db nou.

Recommended Posts

cred ca e cea mai proasta idee pe care am auzit-o pana acum , daca chiar vreti asa , pentru xp 15x sau 20x nu are cum , ar trebuii un xp 1x sau 3x maxim!!! atunci ar fii cu totul altceva , dar pentru xp care este acum , sa fim seriosi

Link to comment
Share on other sites

Nu este deloc o idee proastă, întrucât rata experienței se poate modifica. Oricum 1x este prea puțin, nu suntem pe serverul oficial. Pentru un server fără resetări, ar fi bună o rată de 2x, iar pentru o singură resetare posibilă o rată de 3x. Am dat doar un exemplu, nimic mai mult. 

Link to comment
Share on other sites

nu moare :) am un prieten , ca redactor :) aici pe linkmania :) servaru de mu online nu moare :) numai ca din cate am inteles nu au fonduri deocamdata , si  doar in toamna deschid noul srv , acum nu stiu cat de adevarat este ...

Link to comment
Share on other sites

aveti incredere ma :)) ca va revenii , multa lume imi zice sa ma apuc de alte srrv , ca sunt pro player bla bla , dar sincer pe altu nu ma apuc decat aici , stiu ca se asteapta mult , dar asta e situatia , trebuie sa o acceptam

Link to comment
Share on other sites

@Fulgerul   ; Tu ai jucat vreodata pe linkmania? ca in joc nu te vad. Toata ziua te plangi si postezi dar de jucat pauza . Parca vad cand se da rr db , joci 2-3 luni si apoi zbieri pe aici ca vrei rr db. Esti disperat

Link to comment
Share on other sites

@Fulgerul   ; Tu ai jucat vreodata pe linkmania? ca in joc nu te vad. Toata ziua te plangi si postezi dar de jucat pauza . Parca vad cand se da rr db , joci 2-3 luni si apoi zbieri pe aici ca vrei rr db. Esti disperat

sal ma profesore , ce faci?:)))

 

lasami si mie skype tau

Link to comment
Share on other sites

@Fulgerul   ; Tu ai jucat vreodata pe linkmania? ca in joc nu te vad. Toata ziua te plangi si postezi dar de jucat pauza . Parca vad cand se da rr db , joci 2-3 luni si apoi zbieri pe aici ca vrei rr db. Esti disperat

 

De ce mă acuzi pe nedrept? Este nevoie să mă vezi în joc? Tocmai că se va reseta baza de date în curând (că doar au trecut mai bine de doi ani de la ultima resetare), de asta nu intru. NU sunt disperat și NU o să cer așa ceva după două-trei luni, fiindcă de asta încep pe viitoarea bază de date, ca să fiu sigur că nu se va mai reseta baza de date prea curând. Acum înțelegi?

Link to comment
Share on other sites

 

@Fulgerul   ; Tu ai jucat vreodata pe linkmania? ca in joc nu te vad. Toata ziua te plangi si postezi dar de jucat pauza . Parca vad cand se da rr db , joci 2-3 luni si apoi zbieri pe aici ca vrei rr db. Esti disperat

 

De ce mă acuzi pe nedrept? Este nevoie să mă vezi în joc? Tocmai că se va reseta baza de date în curând (că doar au trecut mai bine de doi ani de la ultima resetare), de asta nu intru. NU sunt disperat și NU o să cer așa ceva după două-trei luni, fiindcă de asta încep pe viitoarea bază de date, ca să fiu sigur că nu se va mai reseta baza de date prea curând. Acum înțelegi?

 

Stii ce inteleg? ca dupa rr db tu tot pe forum  o sa stai :)))) iar noi jucam

 

@Fulgerul   ; Tu ai jucat vreodata pe linkmania? ca in joc nu te vad. Toata ziua te plangi si postezi dar de jucat pauza . Parca vad cand se da rr db , joci 2-3 luni si apoi zbieri pe aici ca vrei rr db. Esti disperat

sal ma profesore , ce faci? :)))

 

lasami si mie skype tau

 

Sefu... nu am skype :P Te astept la un duel :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...