Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Uber

Autokill on + Zen Pick Rico / Nelu

Recommended Posts

Intru sa mai iau pulsul serverului si ce vad? Dupa ce ca sunt 20 de playeri online aveti decenta sa jucati curat.
Sunteti niste scursuri si motivele principale pentru care a ajuns serverul in starea asta. Paste fericit.
 

Rico autokill + zen pick
Nelu autokill

Link to comment
Share on other sites

retrage man ca nu are nici un rost postarea asta suntem 18 playeri online ori cum nu se mai ochupa nimeni de serveru asta se lucreaza pe unu nou asa ca nu prea inteleg cu ce te deranjeaza cum jucam!! E frumos din partea ta postu asa asa de sarbatori !!

Link to comment
Share on other sites

Am intrat chiar acum in joc si fara sa fiu surprins baieti sunt in acelasi loc tot cu Autokill. Am facut iar video si am si poze dar nu mai postez cand vad cat de inutil poti sa fii. Admin mai competenti la rr db va rog.

 

Sunt 2 posibilitati :

 

a. Esti degeaba in functia de admin

b. Incerci sa ii protejezi.

Dute si fa-ti treaba de admin daca esti in stare.
Si ca sa iti dovedesc asta uite poze facute acum 10 minute, spalate cu ele pe cap.

https://www.dropbox.com/sh/73uqh4unlokmc72/MT-M5dMKuA

Link to comment
Share on other sites

Am intrat chiar acum in joc si fara sa fiu surprins baieti sunt in acelasi loc tot cu Autokill. Am facut iar video si am si poze dar nu mai postez cand vad cat de inutil poti sa fii. Admin mai competenti la rr db va rog.

 

Sunt 2 posibilitati :

 

a. Esti degeaba in functia de admin

b. Incerci sa ii protejezi.

Dute si fa-ti treaba de admin daca esti in stare.

Daca ar fii dupa mine ( aveau 99 in secunda1 dupa ce ai postat si fara print ) ....iar tu citeste REGULAMENTUL inainte sa faci o plangere

daca crezi ca tu esti mai competent decat mine...  "FA" o cerere pentru GM

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...