Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest alionul

Limbaj,limbaj repetat Devilox

Recommended Posts

Guest alionul

1/daca tot vb ca te.am provocat, pune

2/atata te duce capul atata faci

3/asemenea limbaj folosesti la tine pe garla!

4/ce treaba are mama in joc

5/esti prea inapt  sa intelegi!

6/PA!


si apropo provocat de ce ca ti.amd at pk?:))) pk nu dau fara motiv si erai devias4,pot sa dau cate pk vreau daca am zen:)))

tu oricum numai pk ai sa vezi de la mine indiferent de situatie

Link to comment
Share on other sites

1 - da, m ai provocat dandu mi pk fara motiv si nu o singura data ai dat pk

2 - atat ma duce capul atat fac ce? :-?? ma duceam la spot si ai dat pk fara motiv

3 - care limbaj? ca te am facut prost? poi nu te am facut eu ci asta e starea ta naturala  iar 90 % din oamenii de pe server sustin asta plus ca tu demonstrezi zilnic ca esti  :)

4 - ti am zis eu ceva de parinti ?

5 - sa inteleg ce?

 

 

si apropo provocat de ce ca ti.amd at pk? :))) pk nu dau fara motiv si erai devias4,pot sa dau cate pk vreau daca am zen:)))

tu oricum numai pk ai sa vezi de la mine indiferent de situatie

 

ce faci ? te contrazici singur? ori dai pk cu motiv ori fara 8-|

Link to comment
Share on other sites

de ce sa retraga ma? Lasa sa vad  decizia unui admin. Cred ca a postat jumatate de server pana acum numai cu asemenea porcarii si nu a luat o data nefondata si sa nu mai zic ca acolo unde vede pe cineva din guilda noastra face preluare sau da pk la invazii :) asta se numeste vanatoare .. ca sa nu mai zic  nu cred ca face odata un duel fara auto combo si auto qqq iar apoi se da mare si tare :-j ba baiatule e doar un joc :-J trezeste te ! asta a fost ultimul meu reply.

Link to comment
Share on other sites

Guest alionul

Ati dat pk destul si voi,acuma na fiecare la randul lui. Multumitii lui Jakie(Nutella) nu am de ce retrage o merita! u vb legat de joc? care stai 24/24 on non stop:)) o sa iti pui ochelari la un moment dat,asta daca nu ai deja:))).invata intai sa vb civilizat nu ca pe balta unde ai invatat u! auto qq auto combo ::)))) auto q au toti cap sec,numai ca auto combo eu nu din pacate aja ca pa!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...