Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Yen.

sugestie joc

Recommended Posts

M-am gandit sa postez la propunere pentru schimbarea regulamentului, dar nu prea se incadreaza acolo.

 

Intru-cat imi place school instructor foarte mult, am mai fost si de asta am revenit, usor usor ma plictisesc de factiune. Si e pacat! Suntem o gramada de oameni, dintre care 95% sub rank 3 si nu putem da licente. N-am nicio problema in a fi rank 2, nu cer rank 3, nu cert nicidecum membrii rank 3+. Din contra! Ceea ce propun e uniformizarea drepturilor tuturor jucatorilor indiferent de rankuri!

 

Iata ce propun:

 

Propun modificarea scriptului la joc. In loc de licente cu 300 ore expirare(care e foarte mult) propun sa se modifice la 100 ore. De asemenea, doresc ieftinirea tuturor licentelor tot de 3 ori. Acceleram astfel de 3 ori activitatea in joc, si nu vom mai fi dependenti de reclame. Vor veni oamenii fara necesitatea reclamelor. Iar jucatorii vor solicita licente mai des, nu ne vom mai plictisi iar daca mai multi necesita licente si membri de rank 3 sunt deja ocupati cu licente, jucatorii vor apela si la cei mici dand testele, urmand ca dupa, jucatorii rank 3 sa le acorde licentele.

 

Daca dureaza 300 ore, ai dat o licenta la lv 5, mai urmeaza sa mai dau la level 20. :| Dureaza prea mult. Sau, daca 100 ore e prea putin, propun la 150 ore si doar ieftinirea pretului licentelor de 2 ori. Dar, m-am gandit si tot mai bine ar fi la 100 ore. Vreau Stefan sa analizezi bine, si voi toti jucatorii din SI, si daca vreti sa trimitem mai departe solicitarea la scripteri.

100 ore, pret licente/3

150 ore, pret licente/2.

Avem noi jucatorii doar avantaje, iar playerii doar vor trebui sa ceara licente mai des, ceea ce nu mi se pare un efort prea mare.

Cam atat as vrea sa propun!

Vreau sa va spuneti opinia! In curand fac rank 3 si nu ma va mai afecta dar pe viitor, factiunea va avea playeri noi saptamanal! E de preferat sa putem mentine un mediu propice pentru ei!

Dupa ce se termina si se ia o decizie puteti sterge topicul.

De asemenea, daca o luati o hotarare o pun si la topicul sugestiei dar vreau momentan sa discutam doar in interiorul factiunii, si pe urma publicam.

Link to comment
Share on other sites

Cu toate ca ideea ta este una buna , mai putin cu micitul preturilor ,dar , nu cred ca va fi acceptata , inainte licentele erau peramenente si nu sa facut gura ! Eu unul cred ca este bine asa cum este .

Propune sugestia in topicul sugestii si asteapta raspunsul unui admin superior !

O seara placuta !

Link to comment
Share on other sites

Da, dar ganeste-te. Ce mi-e permanent, ce mi-e 300 ore. Nu cred ca cieva apuca sa-si ia de 3 ori licentele, pentru ca va intra un nou wipe in server, pentru repunerea lucrurilor la loc, asa ca...nu stiu ce sa zic. Si noi cei mici ce facem? Sau ce vor face? pentru ca aici vor exista permanent oameni noi. Cine are rabdare, ajunge intr-un final si rank 3, cine nu...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...