Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

OldAsaph

KS + Stationare dupa preluare Adonis.

Recommended Posts

serios?? :)) Doamne ca nici de l-as fi vanat pe vreunu nu mi-ar fi venit ideea asta :)) 

L-am preluat, l-am mutat,i-am dat duel, party, trade, de toate numa sa se opreasca si s-a oprit apoi a revenit a dat cancel si s-a pus in mijloc si a inceput sa dea, dar tu cine esti de ma expplic eu in fata ta ma rog? Ce nick ai in joc sa te stiu si eu si as dori warn la avocati, dar sunt sigur ca primesti si fara sa cer eu, multumesc! :)

Link to comment
Share on other sites

serios?? :)) Doamne ca nici de l-as fi vanat pe vreunu nu mi-ar fi venit ideea asta :)) 

L-am preluat, l-am mutat,i-am dat duel, party, trade, de toate numa sa se opreasca si s-a oprit apoi a revenit a dat cancel si s-a pus in mijloc si a inceput sa dea, dar tu cine esti de ma expplic eu in fata ta ma rog? Ce nick ai in joc sa te stiu si eu si as dori warn la avocati, dar sunt sigur ca primesti si fara sa cer eu, multumesc! :)

unde s-a pus in mijloc ca nu vad nici un print decat cele unde l-ai mutat, nici macar nu a vorbit , normal ca trebuie sa dai explicatii , cat despre asta mi se pare cam vanatoare si apropo eu va iert de la pk pe spot si voi  postati pt nimic ?

Link to comment
Share on other sites

Cred ca am fost destul de clar in primul reply, de ce e normal sa iti dau tie explicatii?? cine esti ca nici nu te cunosc!?! putin imi pasa ce crezi tu sincer :)) cred ca si adminului care iti va da suspend, pe mine unu nu m-ai iertat pentru nimic... si chiar de ai fi facuto, nu inteleg de ce simti nevoia sa pui intrebari si sa ceri explicatii (nu stiu de unde ai impresia ca tu ai dreptul la explicatii aici), nu ma intereseaza daca esti prieten sau daca pur si simplu vrei sa faci spam sa ajungi si tu la titlu de Liceul de gaming, dar realizeaza si tu iei suspend aiurea si pe langa imi faci mie si adminului nervi si ne pierzi vremea...

Link to comment
Share on other sites

Guest alionul

Cezare ca sa fie ks trebuie sa raspunda din pacate,nu am treaba cu niciunu, dar cam asa sta treaba din cate cunosc eu.Have fun. plus ca nu vad nici o poza in care u ii dai duel sau trade... alceva nu mai am de zis :))

Link to comment
Share on other sites

da? ca tu cand il preiei [e unu faci poze si cum il opresti sunt sigur.. stai linistit ca facem poze la tot daca stiam ca ajung aici si din cate stiu eu nu e neaparat, ce nu se poate sa faca stationare si ks fara scrie nimic?? nu cred.


KS

RECLAMATUL INTRA SUB INCIDENTA ACESTEI REGULI DOAR DACA RECLAMANTUL NU SE AFLA IN SAFE-ZONE
KS se pedepseste daca depaseste 2 minute.
Nu este obligatorie atentionarea.

 

4. Stationare langa party (langa spot ocupat)

Nu aveti voie sa stationati FARA MOTIV in Arena langa un party (sau langa un spot ocupat).
Exemple posibile:
- sta chiar daca i s-a zis ca nu mai e loc in party (nu vrea sa plece)
- sta de vorba (normal sau cu pm) cu alt membru din party (sta langa party)
- sta si nu zice nimic (nu cere party, nu zice nimic etc)
Aceste situatii sunt date ca exemple. Nu incercati sa gasiti scuze noi pe principiul "dar situatia asta nu apare in regulament".

 

off topic, stresanti mai sunteti cand va mananca sa va bagati in treaba altuia si sa va dati cu parerea desi nu vi-o cere nimeni, chiar ii inteleg acuma pe moderatori de ce da asa usor ss pe forum :)) Care moderator o sa se ocupe de plangere rog warn pentru domnii...

Link to comment
Share on other sites

hai cu nefondata, tu ai preluat nu a venit el special sa iti faca ks era acolo dinaintea ta , ca nu l-ai putut tu opri am specificat mai sus , sa inteleg ca tu vrei ss si pt ks si pt stationare ? :)))

ba deja ma stresezi dai drumu de aici, nu avem maruntis, cauta pe altcineva sa stresezi... imd imi spui sa retrag sa nu iau suspend?:))

Link to comment
Share on other sites

 

hai cu nefondata, tu ai preluat nu a venit el special sa iti faca ks era acolo dinaintea ta , ca nu l-ai putut tu opri am specificat mai sus , sa inteleg ca tu vrei ss si pt ks si pt stationare ? :)))

ba deja ma stresezi dai drumu de aici, nu avem maruntis, cauta pe altcineva sa stresezi... imd imi spui sa retrag sa nu iau suspend? :))

 

 ma implic ca e caracterul meu ;)

Link to comment
Share on other sites

Ba da ce dracu e aici?? merge-ti ma naibii vedeti-va de ciorba voastra amarati ce sunteti?? dati-le ceva de lucru careva ma ca astia se plictisesc rau.. cine v-a intrebat??? g4ph esti oare? cred ca daca erai tu spuneai de la inceput...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...