Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest alionul

speed Huskar la cs!

Recommended Posts

Guest alionul

Sa specific  ca setul de pe bk este lk dd ref tot si ddi, inelele dd ref la fel si scutu lk dd hp ddi. si uitati.va in ce hal da el peste reflectul meu... deasta se duce de rapa serv din cauza acestor fenomene care nu au nici macar bunul simt de a recunoaste cau folosesc anumite prosti. multumesc o seara placuta in continuare!

Link to comment
Share on other sites

Guest alionul

http://www.imagebam.com/image/9db4d1306972428

http://www.imagebam.com/image/ac8f82306972442

http://www.imagebam.com/image/3c39ec306972453

http://www.imagebam.com/image/9f4faa306972465

 

 

sunt niste poze de la duel daca ajuta cand el inca continua sa dea si dupa ce moare... specific mereu ca sunt pe ora italie ca de fiecare data i.mi cer scz:(

Link to comment
Share on other sites

Hai cu nefondata futuva rasa sa in gat de copi daia numai joc pe severu asta ca sunt numai prosti ca voi.... la fel si in alta parte am fost postat pt 1 hit admini au zis clar nu am nimic .. da am  auto q auto combo bun mai vrei ceva? fati si tu daca esti bun P@

Link to comment
Share on other sites

Hai cu nefondata futuva rasa sa in gat de copi daia numai joc pe severu asta ca sunt numai prosti ca voi.... la fel si in alta parte am fost postat pt 1 hit admini au zis clar nu am nimic .. da am  auto q auto combo bun mai vrei ceva? fati si tu daca esti bun P@

 

Ce ai tu huskarica? :)))

Te faci de râs, mai bine taceai cu auto q-ul tau de 2lei =)) de auto combo ce sa mai vorbesc.

Daca vrei sa dai mirific cum dadea dark, cauta multicombo si o sa devii invincibil ;) da-le drac de autoq si autocombo ca nu sunt bune =))

Link to comment
Share on other sites

Guest alionul

Inca nu sa dar ban la copii neimplicat....? alta rugaminte am daca se poate: Dupa cum se vede si in film si Ghemotok vine cu 2 combo si poc... se poate verifica si la el.. sau trebuie sa fac alta plangere? ms anticipat o seara placuta in continuare!

Link to comment
Share on other sites

Tu acuzi pe toata lumea care te bate joci de 1 ani de zile si ai pretenti sa bati..nici macar nu sti regulamentul....crezi ca un set face tot pe tine? orice set lk dd +13 cu ddi este foarte buna. EXP: GD lk dd +13 este mai bun ca BD lk dd ref +13.......invata sa joci si dupa acuza.... rog admini sa verifice toate posturile acestui player sa vada ca la majoritetea sunt vanatoare...

Link to comment
Share on other sites

Inca nu sa dar ban la copii neimplicat....? alta rugaminte am daca se poate: Dupa cum se vede si in film si Ghemotok vine cu 2 combo si poc... se poate verifica si la el.. sau trebuie sa fac alta plangere? ms anticipat o seara placuta in continuare!

Apuca-te de alt joc, ai primit 2 combo de la Huskar in care ti-a mai ramas 2-3 liniute, si ultimul de la mine in care ai crapat.

 

p.s. eu eram pe GhemotoK

 

p.s.2 Suspend pentru reclama se mai da? sau nu-l vedeti pe Harys in filmulet, aici sa dat sa se dea si aici.

Link to comment
Share on other sites

Guest alionul

Si daca erai u pe Ghem ce ai interzis sa folosesti prostii sau ce?:))) 

P.S>aceasta plangere se mai rezolva? have fun

Link to comment
Share on other sites

Si daca erai u pe Ghem ce ai interzis sa folosesti prostii sau ce? :))) 

P.S>aceasta plangere se mai rezolva? have fun

Ti-am zis si mai sus, lasa-te de jocul asta ca nu-i de tine :) daca ma apuc sa filmez si eu o sa incepeti sa plangeti ca fetitele  8-|

 

p.s. si mai lasati auto-combo ala lui Old_Bk ca-i varza, manual rullez  :->

 

p.s.2 hai p@ ca ti-am dat prea multa importanta.

Link to comment
Share on other sites

Guest alionul

Ba ma lasi cu aerele astea:)) va compromis jocul de tot:))auto combo la mn? No coment! auzi i.mi da importanta.alt pui de bass fiilmeaza flacau ce vrei tu:))

Link to comment
Share on other sites

Ba ma lasi cu aerele astea:)) va compromis jocul de tot:))auto combo la mn? No coment! auzi i.mi da importanta.alt pui de bass fiilmeaza flacau ce vrei tu:))

Tu esti cel mai MARE NUB de pe server!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lasate frate de jocu asta si dute sa joci GTA ca altceva nu sti!!!!!    N00B

Link to comment
Share on other sites

Guest alionul

Rog ban la cei neimplicati si bagatori in seama. P.S>cand se pronunta aceasta plangere..? O zi placuta! Waren nu dispera ca ai luat ss pt. pick dar asta e viata:gresesti platesti!

Link to comment
Share on other sites

Rog ban la cei neimplicati si bagatori in seama. P.S>cand se pronunta aceasta plangere..? O zi placuta! Waren nu dispera ca ai luat ss pt. pick dar asta e viata:gresesti platesti!

FOARTE BINE AM GRESIT AM LUAT SS

TU AI GRESIT CU POSTAREA IEI SS PT NEFONDATA CONFORM REGULAMENTULUI EST LA A 2-LEA POSTARE AIUREA

ROG ADMINI SA LUATI MASURI

Link to comment
Share on other sites

Rog ban la cei neimplicati si bagatori in seama. P.S>cand se pronunta aceasta plangere..? O zi placuta! Waren nu dispera ca ai luat ss pt. pick dar asta e viata:gresesti platesti!

de obicei se da warn la neimplicati , n'am auzit de ban , creezi noi reguli /:) ?

Link to comment
Share on other sites

Guest alionul

nu ma pasioneaza extrem de mult jocul.am si alte treburi pe langa joc, din pacate pt alti am si o viata reala,servici,etc! deci nu stiu toti termeni! si prescurtarile ,spor all!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...