Jump to content
THuG-Radu

Topicul Amintirilor

Recommended Posts

hmm.. remember..

db 1

name: Korbu

- Tin minte ca nu aveam inca pc acasa.. ma duceam la sala si vad un tovaras care se juca Mu ... si il intreb ce e asta mah` .. la care el mu.. eu ma uitam ciudat la el si il intreb .. si cu ce se mananca cu vaci si a inceput sa rada de mine.. binenteles mi`am facut cont si caracter un DK si alergam de nebun ..

- cand am ajuns la rama aia din lorencia de ma`a muscat de m`a trimis in oras..

- cand am gasit primu soul si ca tampitu l`am vandut la magazin

- cand stateam cu noptile in sala la pachet

- cand mi`a zis cineva hai in lt7 si eu dadeam /move lt7 si nu mergea :banghead:

- cand mai pica netu` la sala si tipam de nebun sa il trezesc pe operato ... baaaaaa netuuuuuuuu

- cand si`a luat zboru caracteru meu de mergea peste prapastie (laggg) pfuu ce najpa si nu se mai oprea..

- cand mi`a dat cineva party in davias si i`am zis ca nu vreau :)) nu stiam ce e ala party

- cand m`am facut prima oara phono si nu shtiam de ce nu mi pot sa dau move

- primu party in bc 3 primit fara sa cer de la Makaveli :D 10x

- cand am ajuns in arena si adunam de pe jos inimioare

- hmm asta e najpa:

- cand am inceput sa injur si mi`am facut guilda Admin, ce copil nebun eram si binenteles mi`am luat ban 99 + 9 + filtru pe sala .. :whistle: si nu am apucat sa dau rr

- nu am mai jucat dupa

db 2

name: CareDintre

- aici a fost mai frumos

- pc acasa

- Mi`am facut wizard

- toti ma intrebau de unde vine ma CareDintre . raspuns de pe hi5 a unei tipe care are nume CareDintreEiAuZburatMaiSus

- am intrat in guilda HoNoR.. marfa oameni, tin sa ii salut pe toti .. in special pe Nazgul, Jonyko.

- multe party`uri in arena..

- cand am trezit`o pe mama din somn radeam la 2-3 dim de un player mai mik k murea in arena.. (nu ca eu eram prea mare .. ca nu eram prea departe de el :D)

- dat rr in aproape 1 luna si umpik..

- pana am dat rr nu am fost in bc (nu imi place)

- BC 1 spart statuie .. huh ce frumos..(after rr)

- de mult ori intram si uitam sa ma joc ci pur si simplu stateam de vb ce sa mai.. un adevarat chat..

- facut set bone +11 neexcelent :P

- iar am facut o pauza pana la rr db

db 3

name: Korbu

- iupiiii in sfarsit am reusit sa imi fac carater cu nume Korbu :banana:

- huh` is mik nu prea` s`au intanplat multe pana acum

- eh` doar un mik suspend de 5 zile, asa de inceput ( sper sa nu mai vina nici unul )

- pt cei care ma shtiu si v`ai reapucat sau inca mai jucati dati un pm.

- bafta all the pplz ;)

Link to comment
Share on other sites

hmm.. remember..

db 1

name: Korbu

- Tin minte ca nu aveam inca pc acasa.. ma duceam la sala si vad un tovaras care se juca Mu ... si il intreb ce e asta mah` .. la care el mu.. eu ma uitam ciudat la el si il intreb .. si cu ce se mananca cu vaci si a inceput sa rada de mine.. binenteles mi`am facut cont si caracter un DK si alergam de nebun ..

- cand am ajuns la rama aia din lorencia de ma`a muscat de m`a trimis in oras..

- cand am gasit primu soul si ca tampitu l`am vandut la magazin

- cand stateam cu noptile in sala la pachet

- cand mi`a zis cineva hai in lt7 si eu dadeam /move lt7 si nu mergea :banghead:

- cand mai pica netu` la sala si tipam de nebun sa il trezesc pe operato ... baaaaaa netuuuuuuuu

- cand si`a luat zboru caracteru meu de mergea peste prapastie (laggg) pfuu ce najpa si nu se mai oprea..

- cand mi`a dat cineva party in davias si i`am zis ca nu vreau :)) nu stiam ce e ala party

- cand m`am facut prima oara phono si nu shtiam de ce nu mi pot sa dau move

- primu party in bc 3 primit fara sa cer de la Makaveli :D 10x

- cand am ajuns in arena si adunam de pe jos inimioare

- hmm asta e najpa:

- cand am inceput sa injur si mi`am facut guilda Admin, ce copil nebun eram si binenteles mi`am luat ban 99 + 9 + filtru pe sala .. :whistle: si nu am apucat sa dau rr

- nu am mai jucat dupa

db 2

name: CareDintre

- aici a fost mai frumos

- pc acasa

- Mi`am facut wizard

- toti ma intrebau de unde vine ma CareDintre . raspuns de pe hi5 a unei tipe care are nume CareDintreEiAuZburatMaiSus

- am intrat in guilda HoNoR.. marfa oameni, tin sa ii salut pe toti .. in special pe Nazgul, Jonyko.

- multe party`uri in arena..

- cand am trezit`o pe mama din somn radeam la 2-3 dim de un player mai mik k murea in arena.. (nu ca eu eram prea mare .. ca nu eram prea departe de el :D)

- dat rr in aproape 1 luna si umpik..

- pana am dat rr nu am fost in bc (nu imi place)

- BC 1 spart statuie .. huh ce frumos..(after rr)

- de mult ori intram si uitam sa ma joc ci pur si simplu stateam de vb ce sa mai.. un adevarat chat..

- facut set bone +11 neexcelent :P

- iar am facut o pauza pana la rr db

db 3

name: Korbu

- iupiiii in sfarsit am reusit sa imi fac carater cu nume Korbu :banana:

- huh` is mik nu prea` s`au intanplat multe pana acum

- eh` doar un mik suspend de 5 zile, asa de inceput ( sper sa nu mai vina nici unul )

- pt cei care ma shtiu si v`ai reapucat sau inca mai jucati dati un pm.

- bafta all the pplz ;)

...........salut alll miss u all:*:*:*:*:*:*:*:

warn up

Edited by ales
Link to comment
Share on other sites

...........salut alll miss u all:*:*:*:*:*:*:*:

]

sal neamz batran

PS crs poate ar fi mai bine sa nu te mai prezinti ca neamzzuMG...cel de sus e real one si cel care a tras din greu sa isi faca un nume pe aici :).tu doar ai preluat contul pe second db...pe primul nu ai existat :)

Daca nu ma insel tu erai hmm DW Makes sau Gioga ...

Nu e nimic ofensator aici e doar o amintire nu?;;)

Link to comment
Share on other sites

hmm..remember

am inceput sa joc prima oara pe jumatatea lui 2005 sala d net

stateam seara la pachete

primul char a fost o elfa pe nume Aalhaya :)

eram fascinat la inceput d noria

stateam ore in sir si alergam dupa mostruleti singur nu stiam d pt sau altceva

cand am gasit primul box si a picat 1 satan si nu stiam c sa fac cu el

ce fericit eram cand am gasit lorencia wow 1 nou oras

si m-am ratacit pe acolo d nu mai stiam sa ma intorc inapoi in noria :rofl1:

cand incepea bc si credeam ca trebuie sa fiu in oras ca altfel mor si alergam d nebun sa

gasesc orasu (d multe ori il gaseam cand muream >:) )

cand am gasit primu jwl si l-am dat pe 1 arc d la magazin (deh avea dmg mai bun ca al meu )

ce fericit am fost cand am gasit ORASUL DE ZAPADA cum l-am numit eu cu un tovaras

si ce fugeam d golden goblin crezand ca sunt invincibili :D

pe urma am renuntat la elf (mi-a spus cineva ca elfa e cel mai prost caracter si m-am suparat si am facut pauza 1 an aproape )

pana cand am spus hai sa mai vad cum mai e

am intrat pe acelasi cont dar am inceput cu sm

cu el a fost mai simplu stiam deja orasu

cand am aflat cum sa ma teleportez dupa 1 luna d jucat singur eu cu tovarasul meu prin lorencia

cand am aflat d iteme exe

cand am aflat ce inseamna bc si primul pt acolo :) era Hahol la primul ei rr pff ;;) ce fericit eram

ca am crescut acolo cat cresteam in multe ore

cand am auzit d arena d la un prieten din mu (ma gandeam ca acolo ne batem intre noi dupa lvl si abea asteptam sa ajung sa ma bat si eu :D )

cand am intrat in arena si am primit pt la spotul d la fantana (am facut in seara aceea 250 si ceva ...wow cate puncte am :) )

prima mea guilda a fost STAPANU (care se crease d 2 zile )

eram fericit erau oameni sooper d treaba (pana mai tarziu cand sa lasat adevaratul max si a inceput sa joace altcineva :(( )

noptile on la pt in arena si povestirile ....

primul meu rr (am fost atat d fericit ca am dat rr incat am dat toate jwl'urile cadou prin oras

primul meu ds...cu o elfitza nonrr care a luat dc la jumatatea ds'ului (pe care am cautat-o pe urma si am crescut-o ca revansa ptr ds ca a pierdut exp acolo ..si cu care am ramas prieten si in ziua d azi )

ce zile frumoase erau ..

pana cand a inceput sa apara charurile full ... si au inceput fitzele

mi-aduc aminte ca ma duceam arena si ma auzeam imediat no ks nu stationa ....

au fost amintiri frumoase ..mi-am facut multi prieteni si prietene cu care tin si azi legatura

tin sa le multumesc tuturor care au fost alaturi d mine si m-au ajutat

si celor care faceau pk pe mine (asta ma ambitionat sa joc si sa cresc sa le arat ca nu toti cei mari au fite

si ca nu toti uitam d unde am plecat )

bafta tuturor in real life

sanatate si hf ca o viata avem si trebuie sa o traim

Link to comment
Share on other sites

cand era un svr de nota 10 si era numalume buna si nu erau atatea scandaluri atatea certuri atatia duperi atatia hackrii si stateai de placere in arena pe 1 spot sau in guilda la o barfa , acu numai noobi cu fite si impersi si smekeri in cap care numai dupa lvl si iteme si jwl joaca sa se dea mari si tari ca si la inceputu bdului asta trecuse o saptamana si deja erau seturi lk dsr si ref sau dd + 11 totusi . .

amintiri sunt multe cea mai placuta cred ca si a multa, cand am dat primul rr

Warn up

Edited by ales
Link to comment
Share on other sites

I always remember...:Cand am omorat impreuna cu o elfa primul goblin si elfa tot zicea "spargel spargel" si eu cu ciocanu pe el :rofl1: sau cand vroiam cu sm sa invat twist sa dau si eu cu kundumu meu cu da bk ala din pt cu mine ..... ahh ce vremuri :rofl1:

Link to comment
Share on other sites

Hmm tot nu am ce face eu la ora asta..........sa zic si eu o mica amintire.

Prin luna anului 2004 septembrie-octombrie ma iau 3 prieteni(Harperian,myky si mortal) de la bloc la o sala de net peste strada de noi ajungem noi in sala bagam ceva ore bune,jucam putin Cs ,iar la un moment-dat vine si Harperian tin minte si acuma "Ma ce faceti mu nu mai jucati?" la care Eu:Ce e ala?

Dupa ei aaa tie nu ti-am zis e un joc super misto uite asta e adresa stai sa il downloadam pe pc-uri..... asteptam noi 5 -10 minute sa se faca tot downloadul +dezarhivarea si ma duc la unul dintre ei si vad o imagine mare MuLinkmania ,la care eu intreb: da ce e trebuie sa omori vaci sau ce e joc cu vaci?la care ei incep sa rada putin :dooh: .Intra in joc imi face unul dintre ei cont imi explica de unde sa downloadez jocul....

Dupa ce se termina tot vacarmul intru`n joc si incep sa ma plimb pe harta si sa omor mobi ,adunand tot ce pica din ....pe urma am inceput sa pun intrebarile asta pentru ce aia pentru ce lallallaa.....

Si asa usor usor timp de 1 saptamana -2 am petrecuto cu ei numai prin salile de net-cafe invatanduma sa joc acest joc.

Dupa 3-4 luni asa a inceput "Marea Febra".

Pana acuma toate bune si frumoase :whistle: ;;)

Link to comment
Share on other sites

Am inceput jocul asta pe db2, de la o sala, motiv pentru care l`am si continuat inca, aproximativ, un an si jumatate.Primul rr l`am dat dupa vreo 9 luni parca...imi era foarte greu sa joc...legam greu prietenii pe motiv ca intram rar in cursul saptamanii...

Oricum nu ma plang de prieteni, aici am intalnit oameni...

Amintiri... primul guild>> ZES :beer: cei mai de treaba, cu unii inca mai vorbesc... :cool2:

Guildu care m`a atins... SINGUR, rar asa guild

Despre SINGUR as putea sa scriu mult...dar prefer sa nu. (nu din motive de lene.. :) )

Link to comment
Share on other sites

Guest [FO]Maki

am inceput jocul acesta ... cam de la inceputul anului 2005... mi-a placut sa joc.. si recunosc il joc si in prezent..... primul rr lam dat in 2-3 luni cu ajutor desigur :P

imi aduc aminte... cand cei de la bloc (WarStyle Richer TheLord hell^boy si altii) tot vorbeau despre acest joc... iar yo radeam de ei numai cand pronuntzau numele de MU :D.... dupa un timp m-au invatat si pe mn si mia placut...

imi aduc aminte cand ceream party de zor in arena :)) ... nu jtiam ce inseamna ucp si alte chestii....

imi aduc aminte cand erau 2 srv full cu lume de treaba nu ca in prezent :(

imi aduc aminte cand stateam la party arena de drag si cu rruri stateam in party pt ca se gaseau motive frumoase de discutii :)

Link to comment
Share on other sites

eo m`am apucat de mu aqm 3 ani dar pe server de noobi xp mare alte alea , pana am descoperit linku' de la niste prieteni si ei la fel ca mn , incepatori, afara ploua , era frig si noi ce sa facem am ajuns la sala la un preten si dai si joacate mu am jucat 15 ore in continuu pana de dimineatza de la 9 pana noaptea cand se inkidea sala pe la 12... facusem lvl 60 si eram mandreu ca am prins party in bc kear dak nu prea stiam ce si cum ... aqm toti sunt p forum la plangeri , asha numitzii hecari :D care habar nu au de capul lor , de ce mai te joci , dak nu te joci corect ... good day bft all

Link to comment
Share on other sites

sal neamz batran

PS crs poate ar fi mai bine sa nu te mai prezinti ca neamzzuMG...cel de sus e real one si cel care a tras din greu sa isi faca un nume pe aici .tu doar ai preluat contul pe second db...pe primul nu ai existat

Daca nu ma insel tu erai hmm DW Makes sau Gioga ...

Nu e nimic ofensator aici e doar o amintire

a preluat character DW Makes si atata tot ...amintirile ...raman amintiri ...

warn up

Edited by ales
Link to comment
Share on other sites

da imi aduc aminte acum vreo 3 ani daca nu si mai bine... cand ma duceam la sala.. si era Fyara_MG & [RedTiger] pe mu... non-stop... isi luam cafele ,pachete de noapte... non-stop MU... la inceput radeam de ei.. si am zis ca mai degraba joc CStrike, dar intro buna zi am zis sa incerc si eu.. apoi mi-a intrat in sange...sa-i fi vazut pe baietzi ce tipau cand aveau spot.. sau cand pierdeau un item la goblin... era frumos... toti la set lk dsr sau lk ref.. nu stiam noi ce e lk dsr dd , lumea de pe mu toti era de treaba... cand era o invazie ... se duceau cu sutele.. acum nu se mai duce nimeni... mi-ar face placere sa joc din nou cum era acum 3 ani sau o noua vers cu oameni de treaba...

Cu Tot Respectul eddu

Link to comment
Share on other sites

Sa povestesc si eu ceva dramatic :)

Am inceput sa joc mu acum catziva ani aproximativ 4-5 jucam pe un atl server cu o experienta destul de mica ,dar jucam la o sala de internet cafe pentru k stau intr-un orasel mic si pe atunci nu prea erau multi cu net acasa si intr-o zi intrasem in sala acolo-mi faceam veacu pe mIRC si messenger la povesti q fetele etc , am niste prieteni care pe atunci erau la facultate la timisoara si au adus mu la sala ... si vasusem si imi placuse grafica si genu de joc .. habar nu aveam ce se intampla cu ce se mananca jocu si am inceput sa joc mi-am facut cont pe syte.. dar am asteptat 5 zile sa mi se activeze apoi .. am inceput cu greu sa joc sa inteleg tot timpu intrebam cand port si eu papuci sa fug repede knd ajung si eu acolo unde esti tu ... Hocus de pe link juca si el dar el era si acolo un jucator tare el mi-a explicat multe etc .. credetzi-ma k aveam un life primit .. si il tineam in stash k nu cumva sa-mi pice .. si in fiecare zi ma uitam daca era acolo :) . Ceva haios ... in sala erau boxe .. si se auzea deja incepusem sa jucam mai multi cand se auzea DING repede in picioare sa vedem unde e jwl-ul :) stiam k Hocus are nevoie de jwl strangeam de prin sala de la copii , i amenintam sa-mi dea jwl :)) ii dadeam lu Hocu si el imi dadea iteme si tot ce vroiam , apoi mi-am bagat si net acasa si a aparut link tot hocu m-a indrumat sa joc .. prima guilda si singura in care am stat a fost TaTa si cred k va ramane .. Pe primul db a fost tare misto imi placea tare mult sa joc multi oameni de treaba multi prieteni putini noobi ... Pe noul db sa dus respectul .. Acum ii multumesc lui Hocu k m-a invatat sa joc Mu :x :)

Link to comment
Share on other sites

Da...ce vremuri bune...Eu m-am apucat de mu intamplator...din intamplare am gasit pagina linkmania,si am vrut sa incerc jocul postat chiar pe pagina principala....zis si facut....Am luat clientul,mi-am fct acount si am intrat pe joc.Am ramas uimit.Erau o gramada de tipi ciudati,uni verzi,alti galbeni,uni chiar cu aripi de tot felul.....

La inceput,am vzt cum sta treaba cu xp,cu shopurile,zeni...Pe la lvl 30,a venit un tip la mine,si mi-a aratat un spear cu lk edr si mi-a zis ca vrea jwl.Eu mam uitat crucisi la el :blink: ,si l-am intrebat:

-Ce e aia?

-Pai o chestie mica si stralucitoare care incepe cu cuvantul Jewel.

-A...ok.Uite am un dasta(era vorba de un chaos).

-Mane, nu de asta am nevoie....de obicei tradeurile se fac cu soul si bless.

-Pai n-am dalea :|

-Pacat mane,k e arma exc,cu op frumoase....

-Exc?

-Pai da....

-Si care e faza cu exc?

-Pai itemele Exelent sunt mai bune decat itemele normal.....

-Ok,ok....srry da nam decat chaosul asta:|

-Lasa,ti-o dau moka....

Si asta a fost prima mea exc de pe server....m-am luptat foarte mult sa fac lvl sa o echipez.Pe la lvl 65 am facut o pauza de vre-o luna pe server,apoi am revenit.Tocmai pe la lvl 70 am aflat ca mai exista alte harti in afara de Davias si Lorencia si ca exista comanda /move :crazy:

Ehe....multe lucruri le-am aflat tarziu...Dar eu zic ca a meritat sa intru pe linkmania,si nu o sa regret niciodata..

Link to comment
Share on other sites

pai..cum sa zic...a inceput mai aiurea asa....eu ma certasem cu un coleg nu mai vorbeam de vreo 2luni...era in timpu` vacantei de vare...si in seara aceea ..venise prin fata blocului meu..si eu fericit m`am laudat la el ca imi bagasem net :)) ..dupaia el mi`a zis de un joc ( era vb de mu) ..si am intrat in casa..si prima oara am jucat pe link..asta pe db trecut si am facut lvl 6..si am zis ca e naspa ca nu`mi place..dupaia..am urmat pe unu srv..care acolo am invatat..tot despre mu..si am ramas cu amintirii frumoase....iar in timp ce jucam pe srv ala...am zis ca o sa joc pe linkmania cand o sa se dea rr la db..si acu e primu meu db..cand joc..si nu regret..este un srv super marfa si n`as renunta..la playerii de aici..pt alt server ! ...

asta e povestea mea :)) aiurea ..dar e:))

Link to comment
Share on other sites

hmm ;X aja :)

Deci ..... era aku`s 2 veri park nu m tin bine minte :) .... tin minte ca prietenii mei jucau pe linkmania si tot imi povesteau ei de mu p afar ; io nu jtiam c ii ala binenteles doar k e un joc online :) .... si at le-au venit lor ideea sa faka un srv d mu ; iar prietenul meu cel m bun a zis k imi da si mie admin :)))

Ce sa stiu eo de admin ; nu intrasem niciodata in mu nici nu stiam cum sa-l instalez da mie imi placea n-aveam treaba :))) ..... tin minte cum prietenii mei erau proecupati de spoturi alea alea sa faka serveru fain dar eu doar la bani ma gandeam:))) .... imi bateam kapu` la kre sa m dam admin p bani si cum sa fak sa-mi iasa mie cel m mult :))) ;

Bun deschide serveru intru eo smeker akolo admin .... .nu-mi editase set eram in putrulica goale dak pot zice asa :)) cu toporas aveam bk :) ..... ma duceam eo prin lorencia si omoream playerii crezand k sunt monstri iar apoi ma plangeam p afar k ce usor sunt de batut monstri :))

Pana la urma am ramas fara admin ; serverul s-a inchis eu am contiunat sa joc mu pe alte servere si am asteptat sa se dea RR la DB sfatuit de prieteni sa nu ma apuc pana nu se da

Si iatama aici pe linkmania pe my 1st DB ; incercand sa-mi fak prieteni :)

Link to comment
Share on other sites

Hmz sa va zic si povestea mea :wub:

Am inceput sa joc mu cam cu 3 ani in urma,dintr-o prostie copilareasca (chiuleam de la scoala).

O faza ce mi sa parut amuzanta cand am crescut !!!

Unu nervos striga pe guild ma sa..... iarasi mia mancat goblinu din noria itemele :lol: ,io surprins si pe aceasi parte si speriat ca orice jucator la inceput nu mai mergeam prin noria de frica , :o vream bc facea guildu pt mine B)

GL :clap: :crazy2:

Link to comment
Share on other sites

]

sal neamz batran

PS crs poate ar fi mai bine sa nu te mai prezinti ca neamzzuMG...cel de sus e real one si cel care a tras din greu sa isi faca un nume pe aici :).tu doar ai preluat contul pe second db...pe primul nu ai existat :)

Daca nu ma insel tu erai hmm DW Makes sau Gioga ...

Nu e nimic ofensator aici e doar o amintire nu?;;)

imi amintesc de [DW]Makes de pe old :D , dar nu stiu daca era crs sau realul :/...oricum cel care a era,era de treaba :D , poate isi aminteste si el de mine =((

Link to comment
Share on other sites

da imi aduc aminte acum vreo 3 ani daca nu si mai bine... cand ma duceam la sala.. si era Fyara_MG & [RedTiger] pe mu... non-stop... isi luam cafele ,pachete de noapte... non-stop MU... la inceput radeam de ei.. si am zis ca mai degraba joc CStrike, dar intro buna zi am zis sa incerc si eu.. apoi mi-a intrat in sange...sa-i fi vazut pe baietzi ce tipau cand aveau spot.. sau cand pierdeau un item la goblin... era frumos... toti la set lk dsr sau lk ref.. nu stiam noi ce e lk dsr dd , lumea de pe mu toti era de treaba... cand era o invazie ... se duceau cu sutele.. acum nu se mai duce nimeni... mi-ar face placere sa joc din nou cum era acum 3 ani sau o noua vers cu oameni de treaba...

Cu Tot Respectul eddu

ooo mr. eddu :wub: inca-mi mai amintesc cum faceam invazii la 3 dimineata :rofl1: srv 1 srv 2 :) erau dupa aprox. 5 minute ( daca inca nu te-ai prins , pantera^MG here xD )

ce-mi mai amintesc asa pe scurt.. :

-ca orice player , fuga de goldeni :)) ( aia de zburau )

-cand ma duceam davias si incepeam "iteme moka pls ! " .. dar atunci aia-ti dadeau :) ma nu mult , dar ce aveau 8-| acum daca te duci davias si faci asa , iei si suspend , tulburi linistea maimutelor -_-

-cand am intrat in Dinamo :) si inca am ramas friend cu toti

-guildul Sicily , la fel friends 4 ever xD

-cand stateam in davias cu orele doar la barfa . desi la sfarsitul db-ului puteam sa am peste 100 rr , la cate ore am dedicat aceistui joc .. dar n-as schimba o secunda

-si..cand nu-ti trebuia foarte mult ( ca acum ) sa obtii un party in arena 8-| "need mg 230 ? aia : nu dar hai ca mai este un loc" deci total respect inceputul celui de-al 2-lea DB

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Am recitit acum primele 3-4 pagini din acest topic, acum la aproape 3 ani de cand l`am facut si citind, ma apuca nostalgia, regretele pt. vremurile trecute, ce frumos era, ce prieteni buni mi`am facut, pff, prea prea frumos.

Oare cati din cei vechi sau semi-vechi mai sunt pe aici (ma refer la cei care au prins macar din martie-aprilie 2005 primul db).

Baietii, fostii mu-isti oradeni, cand mai facem un gather MU ? :) Asa, oldschool, ca pe oameni gen the_one773, exorcist, ULTIMU si altii, nu i`am vazut de 1 car de ani ! :|

Hai ca dau un Group Message in lista cu fostii MU-isti, poate mai posteaza careva pe aici :)

Salutari celor vechi care mai dau pe aici si celor noi, keep clean, nu vanati si dinalea, savurati jocul.

Cum zicea cineva pe aici (Guppy) e doar "un chat in culori" :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...