Jump to content
THuG-Radu

Topicul Amintirilor

Recommended Posts

Pt mine nici nu joc nue un mod de viata eu joc ca nam ce face.M-am reapucat de mu de 1 luna de joc si acum sa patesc asta...in fine joc dota si cred de curand l2.

bato z-mi si mie ce tre sa downlodez si de unde sa joc dota smile.gif..sry de off topic

Link to comment
Share on other sites

fibra din parti tongue.gif

@on topic

cum stateam eu asa sprijinit in batz in davias, ma gandeam ca unde sunt vremurile alea cand era jumate din davias plina cu playeri care faceau trade??...ca nu aveai loc sa mergi la stash:))....unde sunt vremurile alea cand mergeam la lvl in icarus si nu ma deranja nici unu cu party pls...acum ne-am modernizat vezi domnle' biggrin.gif ...vindem "online" icon_thumright.gif

....semnat:

pensionar MU plictisit in davias 5.gif

Link to comment
Share on other sites

Eu jucam CS ca disperata... si baietii veneau in cs si povesteau diverse despre MU...si intr-o zi am downloadat ca sa vad si eu despre ce e vorba si...dragoste la prima degustare smile.gif

Am avut multi prieteni in joc pe care mai tarziu i-am intalnit si in RL pe la gatheruri...

Imi este dor de Mu dar imi este tare greu sa mai joc acum...joc WOW foarte mult biggrin.gif (pe serveru silvermoon ma gasiti....tot cu andreutza tongue.gif)

In fine am postat ca sa ii salut pe toti care isi mai aduc aminte de vremuri trecute..smile.gif

Bafra la RR-uri banana.gif

Link to comment
Share on other sites

AndreuTZa' date='Feb 14 2006, 06:44 PM'] Eu jucam CS ca disperata... si baietii veneau in cs si povesteau diverse despre MU...si intr-o zi am downloadat ca sa vad si eu despre ce e vorba si...dragoste la prima degustare smile.gif

Am avut multi prieteni in joc pe care mai tarziu i-am intalnit si in RL pe la gatheruri...

Imi este dor de Mu dar imi este tare greu sa mai joc acum...joc WOW foarte mult biggrin.gif (pe serveru silvermoon ma gasiti....tot cu andreutza tongue.gif)

In fine am postat ca sa ii salut pe toti care isi mai aduc aminte de vremuri trecute..smile.gif

Bafra la RR-uri banana.gif

sad.gif miss u dea

Link to comment
Share on other sites

povestea mea e de dinaintea rr-ului din august

am auzit la 2 prieteni care stateau tot timpu pe calculatoare si chiuleau de la ore

si am decis sa chiulesc si eu la 3 ore si sa vad despre ce e vorba

ma duc la sala intru in mu deja downloadat si cu contu facut fac un bk mic

imi placea foarte mult grafica si melodiile si monstri noi care apareau

dar nu imi place ca am jucat pe un server care dadeai rr in 2 ore si am aflat despre toti monstri toate hartile...toate fun staff le-am pierdut in serveru ala

imi place ca ma laudam cu set non excelent red dragon+9 si de scutu chaos tot non exc ca asa era la moda tongue.gif

si nu prea stiam ce e ala dsr si ref si cand ma duceam la 300 cu bk fara scut exc la invazii+3 muream si crapam de ciuda 24.gif

inca imi amintesc ce ofticat eram dar era mai interesant jocu asa decat ala cu rr in 2 ore

acuma dupa rr la db mi-am facut dw si am reusit 9 rr si 1 rr la bk nou tongue.gif

sincer sa fiu am auzit ca xp o scazut dar pe ala vechi nu am dat rr dar pe asta nou am dat 10 in total

frumos biggrin.gif

asta e povestea mea tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...