Jump to content
THuG-Radu

Topicul Amintirilor

Recommended Posts

uu...re lume... am mai intrat si eu dupa mult timp si am vazut acest topic...ce sa zic...a fost frumos cat am jucat...si le multumesc mult celor care m`au ajutat la inceput si nu numai...am intalnit persoane deosebite...si mai putin deosebite...ce sa zic...bafta in continuare celor care joaca... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

MU is for fun dar unii o iau ca o obsesie... look here: obsesia unuia poate fii distractia altuia smile.gif

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=71891

unele amintiri sunt frumoase despre mu dar unele nu...dar sa incercam sa le amintim doar pe cele frumoase smile.gif

GUNIT GUNIT .. iara postezi de dragu` posturilor.

Posteaza`ti povestea ... cum te`ai apucat de MU ... ce a fost frumos .. nu fa reclama la un topic in care iti batzi tu jok de careva (cred ca nu l`am citit .. mi`e lene tongue.gif ) !

Posteaza cum veneati pe capu` meu in Net Cafe ... si de abia puteam juka de voi .. atatia eratzi in juru` meu. Ce zile frumoase ! 5.gif

Link to comment
Share on other sites

Amntirile sunt pt jucatori de pe db trecut nu stiu de ce se implica toti cei care sau apucat acum(new db).

dak te intereseaza am jucat si pe old db ask thug cind meream si ii dadeam jwls in net biggrin.gif si imi arata magiile lui si eu ramineam blink.gif (era mai mare ca mine avea bk fara rr pe atunci pe cind juca din net iar eu aveam un DK lvl 140 si ceva) dar cu timpul am evoluat si eu...miam facut MG...dar eram un n00b ucp pe atunci...GUILTY sad.gif

la inceputul serverului nou a fost mijto cind meream 5 la un bok+5 si eu cu elfa cu ice age luam toate bunatatile biggrin.gif dar acuma nu mai are farmec jocul nu te mai chinui deloc...joc doar de plictiseala ca sa nu invat pt examen 1224.gif

Link to comment
Share on other sites

biggrin.gif la mine o poveste atat de lunga ( am deja peste 1 an de mu aici ) incat nu ma timp sa scriu tot smile.gif

Interesant ce zici tu aici...pai io am un an aici si inca vreo 9 luni pe alte serv.Iti dai seama caci daca io am sa povestesc o sa-mi ia ceva timp?Dar sa stii ca ma gandesc deja, o sa-mi bat capu totusi,ca sa-mi aduc aminte exact cum am inceput.Ca ,,trebe"...tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

imi amintesc de primele zile pe serv vechi ... si de shamponel care mi-a dat un pendant cu EDR , primul item free primit de la un jucator biggrin.gif (btw, nice avatar, women antitrust tongue.gif)

PS: wow pica .. ma refer la serverele oficiale .. pica rau de tot biggrin.gif de cand cu noul patch 1.9, Anarchy On Line si Guild Wars raman preferatele mele biggrin.gif

mersi mersi biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Old Days = Good Days cand stateam cu noptile in tarc de bk sad.gif cu Warden a mea intr`un coltishor angry7.gif si dai si dai wolfuletz era in centru lua tot biggrin.gif

cu warden a ta care nu dadea party... biggrin.gif nu ma refer pe link.. sti tu mai bine raule

miss all u guys... eu am jucat prin martie-mai intai imi facusem un bk vai de capu lui pe care am fopst in stare sa il aduc pe atunci la lvl 250 cat sa intru si eu in arena

pe atunci eram in guilda MORDOR, o guilda care nu erea prea iubita de catre jucatorii serverului

pe la jumatatea lui martie am inceput sa joc cu un BK, jeleu de 5 rr... eram asa de entuziasmat.. am intrat cu el in mordor... am facut war-uri ca sa ne razbunam .. a fost frumos...

intr-o zii am dat de bogz in arena si am vorbit noi ce am vorbit si mi-a spus de HH si mi-a propus sa incerc sa intru... am avut noroc si m-au primit baietii in cel mai bun guild din care am facut parte vreodata! I Love HH

jucam cu tsu... cu mid... cu yoyo.. doamne sunt atat de multi...

mai tin minte cate ore stateam pe zii in tarcu ala nenorocit de bk ca sa imi dau si eu un rr odata la 3 zile si desi tsu era cu mine in guild il cam injuram un gand cand venea in tarcu de bk ca stiam... ca din acel moment experienta pe care o voi face va fi considerabil mai mica

pana la urma am avut nervi (nu imi amintesc motivul) si am vandut caracterul lui executioner.... si astfel am incheiat scurta dar frumoasa mea vizita pe serverul vostru... au urmat alte 3 servere pana in vara cand in sfarsit m-am stabilit pe cel pe care sunt acum... poate am sa ma reapuc...

ImDrunk tu saracu erai cu lvl 300 si mai vorbeam cu tine in joc.. ca sa treaca timpul petrecut in tarcul de bk mai rpd... si sunt atatia

oricum poate am sa ma reapuc de link.. daca voi avea rabdare si daca ma primesc cateva persoane

bft all

Link to comment
Share on other sites

Equinox ... acum depinde si de versiunea care va fii ! Daca ramane tot 0.97 ... o iau la fuga pe alte servere mancand pamantul ! smile.gif

BTW ... Warden(tziganca mea) ... ehh ... ce vremuri ... cand ma plictiseam in joc ... ii dadeam un wisper ... si ii ziceam 2 - 3 cuvinte ... si de nu-mi baga la poveshti ... doamneeee ... chiar ca ce vremuri ! cool.gif

Link to comment
Share on other sites

Equinox ... acum depinde si de versiunea care va fii ! Daca ramane tot 0.97 ... o iau la fuga pe alte servere mancand pamantul ! smile.gif

BTW ... Warden(tziganca mea) ... ehh ... ce vremuri ... cand ma plictiseam in joc ... ii dadeam un wisper ... si ii ziceam 2 - 3 cuvinte ... si de nu-mi baga la poveshti ... doamneeee ... chiar ca ce vremuri ! cool.gif

mah de ce ii zici tiganca ca arata binishor tanti andreea in poza cu inghetzata biggrin.gif

equi baga si tu un scurt istoric biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...