Jump to content
THuG-Radu

Topicul Amintirilor

Recommended Posts

http://img207.imageshack.us/img207/2623/screen0802030600007xb.jpg happy1.gif

Ultima seara dinainte de rr db ! crybaby2.gif

Intru in joc, dau G, nimeni pe guild.

Incep sa imi bag tot ce aveam la goblin, intre timp intra the one si Alex, dupa care Gladi.

Culmea : Mi`au iesit toate la +11 mai putin o pereche de pants lk+ref parca ! 24.gif

Oricum .. dupa bac ... sotto ma reapuc, and then .. let the CHAOS BEGIN ! 19.gif

Link to comment
Share on other sites

Regulamentul acestui topic este urmatorul:

Regula de baza, BUNUL SIMT!

Aveti voie sa postati odata pe saptamana (asta inseamna odata la 7 zile).

Posturile voastre vor contine amintiri despre acest joc, cum va regastiti in el, cum ati legat prietenii.

Spam-ul nu este tolerat sub nicio forma asa cum nici insultele nu vor fi acceptate.

Cunoasteti foarte bine definitia de spam si posturi ridicole asa ca nu are rost sa va mirati daca veti primi warn.

Nu vor exista glume sau mistouri fata de vreuna din persoanele ce fac parte din comunitatea LinkMania.

Pe scurt, vreau sa postati ceea ce isi doresc toti: povestea fiecarui jucator de MU de la inceput pana la sfarsit sau pana in prezent.

Warn pentru fiecare post care nu prezinta o poveste.

Acest topic a fost deschis in urma unei propuneri fulger dar va fi inchis la fel de repede daca vor exista abateri de la cateva reguli de bun simt.

Link to comment
Share on other sites

foa it's back :wub:

1 intrebare: 1 saptamana intre posturi sau intervalul luni-duminica ?

hmmm ce sa povestesc eu acum ? :D

chiar acum mi-am dat seama =)) am facut lvl 2(0rr) in party cu prietenul care mi-a introdus jocul deoarece credeam ca va merge repede cu lvl-s, ma uitam la bara cum creste de la dragonasi si la bara 9 eu eram bucuros ca deja aveam 9 lvls =)))) deja vorbeam la telefon cum bag punctele, ce skiluri am(d2 powa) cand vad ca el mai da intr-un monstru si abia atunci am deschis C sa constat ca is abia lvl 2 am rupt party-ul si am fost mancat de 3 dragoni :rofl1:

de-acolo-n colo alta data :)))

i'm a lil ucp :wub:

LE: LANCEEEEE !!! :sef: nu te puteai abtine inca 10 secunde ? :sef:

Link to comment
Share on other sites

Prin acest post vreau sa multumesc staff`ului Linkmania ca a fost de acord sa redeschida topicul si ii rog frumos sa aiba grija de topic, ca e comoara mea :D :wub: !

Cum zice si spam-a-lot, sa curga amitirile celor de pe noua baza de date !

Enjoy the topic, nu`l stricati ! :right:

:happy1:

:tiphat:

warn

Edited by XRaSe
Link to comment
Share on other sites

Avand in vedere ca sa redeschis acest topic ... as mai completa primul meu post ...

Tzin minte si acuma cum ma chinuiam prin Lorencia/Davias ... sa fac niste lvl. Am ajuns la lvl 135 (cam asa) ... si am fost acceptat in guilda HHunterZ ;;), unde m-am adaptat foarte rapid. Apoi a inceput aventura mea pana-n Arena unde ma astepta ChARge :D sa ma creasca nitzel ;). Tzin sa-i multumesc lui red_bull si prietenei sale, *Dana*, pentru primele mele reseturi pe acest DB ( Doamne cat ii terorizam dupa ce ma luau in party :D ), ahhh da ... si la FlaviuSxXx ... el ma enervat si m-am pus si eu pe reseturi ( era concurenta MG / BK :D ). Primul meu camarad pe spoturi a fost ... haldirgoth (fratzica ... cum ne alintam noi :D). Cate nopti/zile ... am pierdut impreuna cu haldirgoth (cand ne-am cunoscut ... el avea un rr si eu nici unul ...) sa tinem spoturi. Pacat ca, crestem cu timpul si putem tine spoturi singuri ... ( to be continued )

Saptamana viitoare poate-mi amintesc alte chestii :D.

Link to comment
Share on other sites

xrase ... cam dur totusi ... dar regulile trebuiesc respectate ^_^

well ... imi aduc adminte ca eram intr'un party ... si aveam lvl 348 si bara 0 .. si tot in party.. in acelasi guild ... mai era un sm de lvl 349 (amandoi urma sa dam primu rr ) ... in fine ..da sm'u rr si toti membrii party'ul am dat cu inimile de pamant ... sincer au fost destule ... si in sinea mea .. ma gandeam ca pe mine m'au uitat ... insa cand am dat si eu rr'u am avut parte de aceeasi bucurie ... un rr plin de artificii ... ce vremuri [asta prin decembrie 2005]

Link to comment
Share on other sites

Hmm...

Primul party pe old db cand nu stiam decat sa scriu pe chat =)) a fost de la alemao si m-a crescut pana pe la 349 si apoi mia picat netul. :)

Imi aduc aminte a venit odata soldatelul si ma intreba de afk (pe moment nu i-am raspuns nu stiam ce e ala afk)...dar el imi dadea si pm "esti afk?" si noroc ca i-am pus "?"...cik clar esti on (atunci mi-a explicat ce e ala afk :) )

ps: c'ya next week.

Link to comment
Share on other sites

Oh well am inceput sa joc cam prin martie 2005 daca mai tzin eu bine minte. Am luat mu`u pe un cd de la RERE. La inceput habar n`aveam nimic :) nu stiam nici unde sa pun armurile, armele etc. Imi aduc aminte cum cresteam prin lorencia la rama si prin atlans :D . Pana pe la lvl 250 habar n`aveam ce e aia arena. Stiu ca am avut si niste probleme cu contu` ca intra unu si imi lua iteme ca ii daduse var`meo contu` :| . Anyway, toate bune de-atunci, n-am avut probleme :).

Daca o sa mai fie ceva important de zis mai revin eu ;)

Link to comment
Share on other sites

Eram un mare fan Diablo(desi noob), si, trecand intr-o zi pe la varmiu, incepe el sa-mi povesteasca despre MU. Deschide folderul si imi arata elful lui, si dupa imi face un caracter, un DW. Incep, ma plimb prin lorencia, omor niste budge :P. Un prieten din spate imi spune ca dau mai mult dmg cu staffu, si asa am bagat eu numai str pe DW pana la lvl 140 ^_^ ma vede varmiu, si imi spune ca am pierdut timpu asta de pomana. Imi face el rost de un bk de la unii din cartier, am intrat cu el in WarStyle unde am invatat aproapte tot ce stiu :P in acelasi timp jucam, impreuna cu varmiu, pe un mg, Cristian, GM la Knights

Pe al 2-lea db am ajuns in Zzzzbumi unde mi-am irosit noptile impreuna cu Ovi, Maxz, Ania, Khronos si Torino, pana la retragerea lui Zbu, apoi urmand Apatic, guilda fratelui sau, si intr-un final HH :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...