Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest Tuninnn

Reevaluare TuninBoy/Iaf-0ne

Recommended Posts

Guest Tuninnn

 

1 la mana: nu eu am dat pk ci el.

2 Vreau sa stiu si eu cine e acel prieten care te-a rugat sa postezi

3 ROG CU MARE ZERIOZITATE SA SE TRATEZE CA ATARE SI SA NU SE DEA CLOSED ASA REPEDE,SI SA DEA VERDICTUL TOT IJA!!!

4 Vreau sa se verifice logurile celui care era conectat pe Masquerade pentru GT

5 Rog sa se dea suspend pe caracterul cel mai mare,deoarece masquerade este caracter de sacrificiu!

6 Sa puna poza Nr 2 din inaintea pk-ului!

 

Print cand el apare pe spot si da pk:  http://www.imagebam.com/image/3f6fdb301956997

 

 

Ps: sper ca nu imi da cumatru oick permanent si pe acest cont! REPET vreau sa analizeze tot ija!

Link to comment
Share on other sites

1: Cum nu tu ci e? (cel care a dat pk era conectat pe ambele caractere).

4: Cand a folosit gt Masquerade? (nu de alta dar daca nu a folosit trebuie sa maresc suspedntul).

6: nu am nevoie de poza 2, are poza cu spot, poza cu pk, poza cu safe.

 

Daca ai poza cand primesti tu pk de ce nu ai si in safe + cu spotul?

Link to comment
Share on other sites

Guest Tuninnn

1: Cum nu tu ci e? (cel care a dat pk era conectat pe ambele caractere).

4: Cand a folosit gt Masquerade? (nu de alta dar daca nu a folosit trebuie sa maresc suspedntul).

6: nu am nevoie de poza 2, are poza cu spot, poza cu pk, poza cu safe.

 

Daca ai poza cand primesti tu pk de ce nu ai si in safe + cu spotul

 1 : El a venit si a dat pk,dovada printul meu,deci cauta vanatoare

2: verifica logurile de pe caracterul masquerade intre orele 21:00 pana la 21 :45 in momentul cand el a primit pk de la mine de pe caracterul TuniBoy!Asta ca sa ezi cat pk si nesimtire a facut el,+ca niciodata nu va ajunge el pe spot inaintea mea tinand cont ca eu eram pe fenrir ,el nu!

3 am eu nevoie de poza numarul 2 ca atunci a facut print cu mine pe spot + elite!

4 Nu vad pentru ce ai dat suspend pe Iaf-0ne ..eu eram cu el acolo pentru simplu fapt sa imi pastrez spotul ca nesimtitul asta care are un tupeu fantastic venea la pk de mai bine de 30 de minute!

4 Cat despre marirea suspendului,putin imi pasa...oricum s-a ajuns pe serverul asta sa li` se ia apararea la toti codatii si toti infectii care nu stiu decat sa joace cu GT,speed,hh si alte hackuri...in loc sa aveti grija sa repopulati serverul voi acordati suspend tot alora care sunt nevinovati!

5 daca eu ma duceam sa ii dau lui pk,da tot dreptul aveai sa imi dai 99 si filtru pe clasa de ip sa nu mai joc deloc,de ce nu verifici logurile de pe contul :cladzy2 ...ca sa nu spun si parola aici ...sa vezi ca este un caracter de sacrificiu si toata lumea se foloseste de el?

Link to comment
Share on other sites

1. Daca nu dormeai pe spot, posteaza pentru pk la plangeri.

2. O sa verifice. Daca nu a folosit mai plusam la suspendul tau.

3. Nu ne intereseaza nevoile tale personale.

4. A dat suspend pe Iaf-0ne pentru ca aceeasi persoana a fost conectata pe ambele caractere.

4'. Daca nu iti pasa nu te mai agita pe aici.

5. Pedeapsa pentru pk nu e 99 si filtru, deci calmeaza-te.

Daca mai ai si alte rugaminti trimite-mi mie pm o sa le iau in considerare, aici nu este sectiune de dedicatii si rugaminti.

Inchis

P.S: permanent.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...