Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest alionul

ks+stationare TuninBK

Recommended Posts

Guest alionul
Guest TuninBoy

Stationarea nu este corecta! Rog nefondata pentru vanatoare!

 

Iar in Printul 2 de la preluare numele nu se vede cand pune intrebarea!

 

Ps :celalalt cont de forum am ban!


Scuze de dublu post! Si ora de la preluare nu este buna. Rog sa analizeze un moderator cu rang mai mare aceasta plangere cum ar fi ija,omul ma tot vaneaza de ceva timp dupa cum se vede si din posturile lui anterioare si tot nu reuseste sa ma prinda cu nimic..iar in aceasta preluare mi se pare mie sau a e falsificare de dovezi!Rog sa se verifice cu atentie pozele...!

Link to comment
Share on other sites

Guest alionul

am uitat sa dau time ca de obicei,preluarea este pe ora italiei,adica ora romaniei la 11 58.i.mi cer scz inca o data uit mereu sa dau time,ca de obicei:))) ms o zi placuta!

Link to comment
Share on other sites

Stationarea nu este corecta! Rog nefondata pentru vanatoare!

 

Iar in Printul 2 de la preluare numele nu se vede cand pune intrebarea!

 

Ps :celalalt cont de forum am ban!

Scuze de dublu post! Si ora de la preluare nu este buna. Rog sa analizeze un moderator cu rang mai mare aceasta plangere cum ar fi ija,omul ma tot vaneaza de ceva timp dupa cum se vede si din posturile lui anterioare si tot nu reuseste sa ma prinda cu nimic..iar in aceasta preluare mi se pare mie sau a e falsificare de dovezi!Rog sa se verifice cu atentie pozele...!

puneti ochelari :)

Link to comment
Share on other sites

La ks ai nevoie de 2 minute, iar la stationare de alte 5, deci in total 7, nu poti posta doar 5 minute si ks si stationare.
Asadar:

TuninBK 5 zile suspend pentru ks pe spot + permanent si pe userul asta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...