Jump to content
Worf

Creca is 2 ani de la ultima postare :))

Recommended Posts

Dupa cum prea bine stiti ,  cei din garda veche (daca mai sunt) odata pe an intru sa vad ce mai face lumea pe aici :))). si in special ce fac baieti mei din Heaven si HH daca mai exista guildele :)

 

Ce mai e nou? si salutari la toata lumea

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum prea bine stiti ,  cei din garda veche (daca mai sunt) odata pe an intru sa vad ce mai face lumea pe aici :))). si in special ce fac baieti mei din Heaven si HH daca mai exista guildele :)

 

Ce mai e nou? si salutari la toata lumea

MAI NOU NU PREA!!!! NUMA MAI VECHI

MAJORITATE SAU MUTAT PE ADICTED RESTU JUCAM AIC (40 playeri) +SE LUCREAZA LA DB NOU + JUCAM DE PLICTISEALA

 

 LA MULTI ANI!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum prea bine stiti ,  cei din garda veche (daca mai sunt) odata pe an intru sa vad ce mai face lumea pe aici :))). si in special ce fac baieti mei din Heaven si HH daca mai exista guildele :)

 

Ce mai e nou? si salutari la toata lumea

worf... sa cam ales praful , au jucat la inceput de db rudy , teo(thora) , gunit , elite, redemption si inca cativa de pe vechiul linkmania, dar cum db`ul dureaza deja de aproape 3 ani sau cam lasat toti, au aparut jucatori necunoscuti care nu se prea integreaza si nu incearca sa refaca din linkmania comunitatea care era odata :)...

Link to comment
Share on other sites

ehh exita POE acum e mult mai fain :))) pacat ca , nu se prea intregreaza comunitatea Romana in el. Ba parca mi dor de 97b . Darapanat si vai de ia relicva da ne distram pe vremea aia. Aveai cu cine sa stai la un pahar de vorba :P. Si acum tin minte cum pazeam monitoru pe spot in arena ca altceva nu puteai sa faci :)) da aveam cu cine vb o noapte intreaga. Nu prea exista AFK  acu creca e AFK tot serveru :))).

 

Ghadere se mai fac sau si alea is istorie :)))?

Link to comment
Share on other sites

ehh exita POE acum e mult mai fain :))) pacat ca , nu se prea intregreaza comunitatea Romana in el. Ba parca mi dor de 97b . Darapanat si vai de ia relicva da ne distram pe vremea aia. Aveai cu cine sa stai la un pahar de vorba :P. Si acum tin minte cum pazeam monitoru pe spot in arena ca altceva nu puteai sa faci :)) da aveam cu cine vb o noapte intreaga. Nu prea exista AFK  acu creca e AFK tot serveru :))).

 

Ghadere se mai fac sau si alea is istorie :)))?

 

de scotch ai uitat ? :)))

Link to comment
Share on other sites

 

ehh exita POE acum e mult mai fain :))) pacat ca , nu se prea intregreaza comunitatea Romana in el. Ba parca mi dor de 97b . Darapanat si vai de ia relicva da ne distram pe vremea aia. Aveai cu cine sa stai la un pahar de vorba :P. Si acum tin minte cum pazeam monitoru pe spot in arena ca altceva nu puteai sa faci :)) da aveam cu cine vb o noapte intreaga. Nu prea exista AFK  acu creca e AFK tot serveru :))).

 

Ghadere se mai fac sau si alea is istorie :)))?

 

de scotch ai uitat ? :)))

 

Fury :)) ce faci mai traiesti !?

Link to comment
Share on other sites

Salut worf si salut celor care merita sa fie salutati :)

 

E usor sa aruncati vina pe unul sau altul.Dar eu - si colegii mei...suntem legati de maini si nu numai

Am incercat tot felul de variante..inclusiv o auto finantare..dar nimic nu misca :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...