Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Rizado

O flacara de speranta!?

Recommended Posts

Sunt convins ca sunt si au fost o gramada de subiecte pe aceasta tema.

 

Cu totii dorim sa cunoastem urmatoarele aspecte:

 

1. Se lucreaza la o versiune mai buna a serverului de MU (gen S3 ep1) sau astea sunt doar vorbe ca sa se stinga focul ?

2. Daca la 1. raspunsul este afirmativ, este posibil sa ne furnizeze cineva cateva indicii reveritoare la rr DB?

3. S-a ales praful de toate sau doar mi se pare?

4. Char vreau niste raspunsuri concrete la intrebarile de mai sus.

 

Multumesc pentru atentia si seriozitatea acordata.

Link to comment
Share on other sites

Aș dori să-mi exprim părerea cu privire la întrebările puse de Rizado, dacă se poate. Nu reprezintă un punct de vedere oficial.

1. Este posibil orice. Eu cred că se lucrează cu adevărat, nu că sunt vorbe în vânt. Că doar Linkmania nu este Mincinomania, nu-i așa?
2. După cum am spus și altundeva, se va reseta baza de date. Însă cel mai probabil se va face numai după paștile cailor, mai devreme nu se poate.

3. S-a ales praful de Linkmania, ar trebui să se închidă toată. Totuși mai există o rază de speranță. Secolul următor se anunță promițător.
4. Răspunsuri concrete vei primi de la conducerea Linkmaniei în curând. În cel mai bun caz, mai ai de așteptat doar câțiva ani.

Pandurule, mulțumim foarte mult că ne-ai făcut legătura cu acea postare, este foarte utilă, să știi! Ai foarte mare dreptate, știi ce spui!

Link to comment
Share on other sites

mai ratusca mai, acum nu mai e la moda sa ii trimiti lui base.

 

ii trimiti pe mailul redactiei lui gadea , care va face o petitie catre barrack barrack :)) si ne ajuta ei , sau nu ca mu e facut de chineji

 

ontopic:

 

@oick , prima intrebare era : . Se lucreaza la o versiune mai buna a serverului de MU (gen S3 ep1) sau astea sunt doar vorbe ca sa se stinga focul ?

 

da, pentru se lucreaza,

sau da pentru stinsul focului :))?

Link to comment
Share on other sites

Sunt convins ca sunt si au fost o gramada de subiecte pe aceasta tema.

 

Cu totii dorim sa cunoastem urmatoarele aspecte:

 

1. Se lucreaza la o versiune mai buna a serverului de MU (gen S3 ep1) sau astea sunt doar vorbe ca sa se stinga focul ?

2. Daca la 1. raspunsul este afirmativ, este posibil sa ne furnizeze cineva cateva indicii reveritoare la rr DB?

3. S-a ales praful de toate sau doar mi se pare?

4. Char vreau niste raspunsuri concrete la intrebarile de mai sus.

 

Multumesc pentru atentia si seriozitatea acordata.

 

 

1. Da

2. Nu

3. Cam da

4. Le-ai primit.

pentru asta dadeam 100 like da nu am atatea conturi :)

Link to comment
Share on other sites

Cred ca am mai zis de nu stiu cate ori dar mi se pare cea mai pertinenta intrebare :

 

5. De ce mai e serverul online daca nu exista nici o strategie clara de viitor pentru aceasta comunitate (e limpede ca toata Linkmania e la pamant nu doar MU) ? Si nu ma refer la vesnicile replici "se va anunta rr db" sau "lucram la o versiune de teste" , eu zic ca au expirat gogosile astea de mult. Inchideti-l si gata , sincer mai rau faceti cu el mergand asa degeaba

Link to comment
Share on other sites

Serverul e online sa joace pe el cine vrea si cine poate.

Nu sunt gogosi, chiar lucram la o  versiune de teste, lucram sa avem o versiune de teste :)  Ultimile noutati pe care le stiu eu sunt vechi de 3-4 luni. Deci nu va pot fi de prea mare folos. Poate ija/iti sa aibe mai multe detalii.

Mai rau facem cu el mergand? cine face rau cui?

Link to comment
Share on other sites

Nu sunt gogosi, chiar lucram la o  versiune de teste, lucram sa avem o versiune de teste :)  Ultimile noutati pe care le stiu eu sunt vechi de 3-4 luni. Deci nu va pot fi de prea mare folos. Poate ija/iti sa aibe mai multe detalii.

 

Daca stau bine sa ma gandesc... server de teste a fost si pe vremea lui IceMan sau vdragosh  dar rezultatul a fost acelasi : nimic concret. Acum insa sunteti si mai putini admini fata de perioada aia asa ca de ce testarea asta ar trebui sa fie ceva diferit fata de celelalte dati?

 

 

Serverul e online sa joace pe el cine vrea si cine poate.

Mai rau facem cu el mergand? cine face rau cui?

La 40 playeri online care mai e rostul? Si fara anticheat , mergand toate nebuniile... nu mai zic de faptul ca in ultimul an cel putin aproape mereu cand a fost vreun CS mai serios flooda vreun retard serverul de nu puteai face nimic si bloca server 2. De fapt stiti si voi toate astea ...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Serverul e online sa joace pe el cine vrea si cine poate.

Mai rau facem cu el mergand? cine face rau cui?

La 40 playeri online care mai e rostul? Si fara anticheat , mergand toate nebuniile... nu mai zic de faptul ca in ultimul an cel putin aproape mereu cand a fost vreun CS mai serios flooda vreun retard serverul de nu puteai face nimic si bloca server 2. De fapt stiti si voi toate astea ...

 

 

Nu e flood  :naughty:  , nu are cum , am verificat :)) =))))

Link to comment
Share on other sites

Pe vremea lui Iceman a fost alt server de teste pentru alta versiune, alta treaba. Perioada de testare este normala oricarui server, asa se incepe, closed beta, open beta, server on :)

Cum spuneam serverul ramane deschis sa joace pe el cine vrea si pentru ca rds are bani sa plateasca curentul, mai rau decat este acum nu cred ca are cum sa ajunga situatia asa ca nu sunt motive sa il oprim.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...