Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

devilox

informatii regulament

Recommended Posts

salut ,

vrea sa intreb si as aprecia daca mi-ar raspunde un mod sau gm.

exista sau se poate face regula pentru fair play ?

nenorocitul de vikita ma vaneaza pe mine si pe restul din guilda mea ,ieri venea la mine in k6 din 5 in 5 minute cu Devilox afk ?  eu eram on si ii raspundeam ca nu , el tot scria ca sa raman on mereu daca vreau sa mai cresc.

in cele din urma inevitabilul s-a produs si am primit pk , cand m-am intors in k6 surpriza, spotul gol pentru ca citez" eu sunt full si nu mai cresc , dar tu da "

 

am print screen cu minim 4 tentative de preluare si amenintari ca nu o sa mai cresc.

 

se poate face ceva in privinta acestui personaj din seria episoadelor cu garcea?

Link to comment
Share on other sites

Imi cer scuze pentru ca iti raspund nu sunt nici mod , nici gm ... in schimb sper sa te pot ajuta.

Exista o regula pentru vanatoare.

 

Citez:

 

"21. Exploatarea regulilor (vanatoare)
Formularea unei plangeri impotriva unui jucator este permisa numai in situatia in care abaterea reclamata a vatamat in vreun fel pe cel care o reclama.
Orice plangere care nu are la baza o astfel de vatamare si prin care se incearca doar exploatarea unei/unor reguli va fi sanctionata cu suspendarea caracterului de joc, dupa cum urmeaza:

- Primul avertisment: suspend minim 20 zile
- Al doilea avertsiment: suspend 50 de zile
- Al treilea avertsiment: suspend 98 de zile
Pentru eventuale alte abateri se poate ajunge pana la blocarea contului."

 

 

Ceea ce face VIKITA se numeste vanatoare , cu dovezile necesare specificate in regulament poate fi sanctionat ... asa ca strange dovezile necesare si posteaza-l . 

Sper sa iti fi fost de ajutor  :) 

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...