Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Huskarica

VIKITA TiAmo hack game main2

Recommended Posts

Buna ziua

 

Dupa cum vedeti si din filmu de mai jos caracterul Vikita foloseste un hack pt conectarea a 2 sau mai multe conturi in acelasi timp de la acelasi pcu.

 

 

Va multumesc pentru intelegerea corecta a acestui post:)

 

Minutu; 1:42 ma scuzati am uitat sa mentionez

Link to comment
Share on other sites

Guest alionul

ce sa iit mai zic ma huscarica m.am tot saturat sa iti zic ca esti pamant:))) trebe neaparat main2 pt a putea intra c 2 conturi? si unde scrie in regulament ca nu poti intra cu 1 sau mai multe conturi?

Link to comment
Share on other sites

Guest tekmanstar

Buna ziua

 

Dupa cum vedeti si din filmu de mai jos caracterul Vikita foloseste un hack pt conectarea a 2 sau mai multe conturi in acelasi timp de la acelasi pcu.

 

 

Va multumesc pentru intelegerea corecta a acestui post:)

 

Minutu; 1:42 ma scuzati am uitat sa mentionez

hack game main2 =)) sh el sta pe Huskar sh [zgaiba] :rofl2: :rofl2: nuj cum un admin nu poate acorda odata nefondata pe bune ! :-j halal

Link to comment
Share on other sites

Guest tekmanstar

Buna ziua

 

Dupa cum vedeti si din filmu de mai jos caracterul Vikita foloseste un hack pt conectarea a 2 sau mai multe conturi in acelasi timp de la acelasi pcu.

 

 

Va multumesc pentru intelegerea corecta a acestui post:)

 

Minutu; 1:42 ma scuzati am uitat sa mentionez

Dupa cum vedeti , orfanu de Huskar nuj sa faca un combo ! normal , omu are speed sh o arde in TS :)) are set lk dd +13 sh arme lk edr +13 sh bate tot :)) imi place. am vazut sh la cs cum dadea , 2 ts sh erau toti jos :))

Link to comment
Share on other sites

Bai linge cur cu set de la alti ti-am aratat ce set am pe mine BD lk dd hp+13 

Dute in R@ m@ si veziti de treba ta m-am saturat de prosti care sunt pe servarul asta. ma pis pa el de bk ma m-am postat de 2 ori singur sa va arat ca nu am speed.. ce vrei mai mult de atat? daca esti prost stai in R@ m@ in banca ta tu si restu de genul tau.

Link to comment
Share on other sites

Bai linge cur cu set de la alti ti-am aratat ce set am pe mine BD lk dd hp+13 

Dute in R@ m@ si veziti de treba ta m-am saturat de prosti care sunt pe servarul asta. ma pis pa el de bk ma m-am postat de 2 ori singur sa va arat ca nu am speed.. ce vrei mai mult de atat? daca esti prost stai in R@ m@ in banca ta tu si restu de genul tau.

Tot agramat si prost ai ramas , cred ca si la 30-40 de ani o sa duci lipsa de materie cenusie...trist,trist.

Ce ma mira pe mine este ca mai sunt inca 2 insi care sunt de acord cu tine si chiar le "PLACE" postul tau , cand esti de acord cu asemenea mizerie de comment in care pur si simplu iti bagi joc de limba romana si de tara in care te-ai nascut ( fie si in Caracal ) , e penibil. Nu am timp acum sa urc filmuletele cu tine cand nu esti in stare cu speed sa treci de 10-3 si totusi cum nu luai tu reflect deloc cand aveam nici mai mult nici mai putin decat full dd ref,full hp recovery,ignore,full edr 2%  si totusi din cand in cand mai picam dintr-un ts cand tu foloseai 2 amarate de sod-uri lk edr speed / lk edr.

De departe esti cel mai penibil si cel mai prost om si player care a activat pe acest server.

Link to comment
Share on other sites

Guest alionul

Nush daca stiai tzu ca omu nu e din caracal caracal ci de la periferie un sat numit 'Potroseni' unde sunt numai ciobani, ce te poti astepta de la un cioban cocalar Salam regheton!    ?:))) poate daca era din caracal era putinmai cumpatat dar el le intrece pe toate:)))

Link to comment
Share on other sites

Bai tsu catel de mare sti ce bag de seama ca inca suferi asta e acuma trb sa te obisnuiesti;) poate next db vei fi sclavul la altu care te va iubi'_ Pana atunci stai in casa labaresteo sa faci puta mare;) Daca vrei iti trimit niste bani sa faci revelionu numai daca te lasa ai  tai dupa 12 afara;)

PS: Domnule alion stiu ca aveti traume de la 'Potroseni' 

EXP: Bataie numai zic cate primeati

        Femeile numai zic vi le faceam galeata

Mai bine stai in banca ta ca esti Caracalean si sti bine asta;) 

 

Link to comment
Share on other sites

Bai tsu catel de mare sti ce bag de seama ca inca suferi asta e acuma trb sa te obisnuiesti;) poate next db vei fi sclavul la altu care te va iubi'_ Pana atunci stai in casa labaresteo sa faci puta mare;) Daca vrei iti trimit niste bani sa faci revelionu numai daca te lasa ai  tai dupa 12 afara;)

PS: Domnule alion stiu ca aveti traume de la 'Potroseni' 

EXP: Bataie numai zic cate primeati

        Femeile numai zic vi le faceam galeata

Mai bine stai in banca ta ca esti Caracalean si sti bine asta;) 

 

Oooo,ai invatat cuvinte noi . Ai fost la seral sau ce ai facut?

Despre tampeniile pe care le zici , nimic nou...nu m-ai batut in viata ta la un duel si nici nu o sa ma bati vreodata fie si cu speed.Sper sa ma lase si pe mine parintii pana la 1 macar de revelion,am fost cuminte anul asta,sper din suflet si da,daca poti trimite-mi si niste bani ca i-am ramas dator doamnei care ti-a dat viata de data trecuta,cheers.

Link to comment
Share on other sites

Guest alionul

Bai agarici drq de potroseni cocliti ce drq bateati voi ma popicarilor ce batai dati voi ma?:))) la cap poate dati a.ti avut si restrictie la un moment dat la bbs.Te mai dai mult in spectacol hormon fara creier.Ti.au crescut si tie dinti si dai sa musti acuma? Huskare eu iti zic si ti.o v.or zice multi poate peste 20 ani i.ti vine mintea la 'cap' femei ce drq vb u de femei, poate alea de le vezi pe monitor:)) ca alea ce le poti atinge si tu flecmosule fara gingi.Pana ai sa cresti ia si inghite cum ai facut pana acuma.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...