Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

OldAsaph

Reevaluare MAXIMUS

Recommended Posts

Nu mai repet poezia dar cred ca a fost destul de clara, destule motive ca sa am nevoie de acel re off... pot sa o iau si pe partea cealalata "puteti sa vedeti si voi ca de obicei nu folosesc ca nu sunt prost si bla bla" dar asta cred ca ar fi chiar banal pentru voi... a fost o situatie de "criza" si cum zicea altu in topic intial da dadea mai mult d.c dar se pare ca ii placea in special de mine sau nu stiu, nu am explicatie pentru asta doar ca imi dadea si in mod repetat si duel si pentru asta chiar si dovezi acel print... repet, am facut tot dupa regulament, facut plangere pentru stationare, am strigat admin si nimic, am pus re off in speranta ca s-a plictisit de d.c si daca vrea doar sa ma opreasca sa nu poate si daca m-a prins adminul se pare ca a mers faza. Sau nu inteleg care este sugestia voastra, sau ce ar trebui sa invat eu din aceasta "pedeapsa" daca viitoare cand mai dai de un tampit iesi din joc pana vine adminul in razie si da de el? sau pana se cand se verifica plangerile si se hotaraste ce se intampla cu el? nu cred, a trebuit sa fac ceva in speranta sa scap de el dupa o noapte intreaga, dimineata a fel, in cursul zilei tot asa, ei am facut acum am si eu suspend... merit de ce ii placea nickul meu probabil cie stie.. 

 

 

si pana la urma tot am repetat poezia dar e cam aiurea sa explic, sa am motiv bun si totusi...

 

print cand imi da duel (una dintre dati...)

 

http://www.imagebam....db43f2294577109

 

si daca se poate aici fara avocati ca din cate vad strica nu ajuta...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...