Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

follyc

Re/off Arena Topor MAXIMUS And3BK

Recommended Posts

Toata ziua si toata noaptea am fost terorizat de MetastaziC, am deschis topic mai jos unde si unde se vede ca nu am putut scapa de el, l-am postat si pentru stationare si cum ma oprea repetat prin duel si am tot cautat adimini sa faca ceva dar nimeni nimic asa ca am pus re off in speranta sa pot da linistit, acuma iau suspend pentru asta??e cam aiurea.. pacat ca nu a fost nimeni on cand aveam eu nevoie.. :| nu se poate face exceptie in situatii de genu adica e destul de evident de ce am facut-o doar sunt constient de reguli, nu duc lipsa de suspend.. :|

Si cu toate astea, desi am cerut si nu sunt singurul care am facut-o se pare ca totusi nu vom stie cine a fost defapt pe contul acela... dar ma bucur ca stim cine are re off din cauza lui.. :|

Link to comment
Share on other sites

S-a trezit -edit- sa faca postari cand sunt 15 oameni pe server ca avem re off. Bag -edit- server-ul vostru de doi lei. Merei in -edit- mea la fotbal ascultand Alex Velea pe drum. -edit-.


Toata ziua si toata noaptea am fost terorizat de MetastaziC, am deschis topic mai jos unde si unde se vede ca nu am putut scapa de el, l-am postat si pentru stationare si cum ma oprea repetat prin duel si am tot cautat adimini sa faca ceva dar nimeni nimic asa ca am pus re off in speranta sa pot da linistit, acuma iau suspend pentru asta??e cam aiurea.. pacat ca nu a fost nimeni on cand aveam eu nevoie.. :| nu se poate face exceptie in situatii de genu adica e destul de evident de ce am facut-o doar sunt constient de reguli, nu duc lipsa de suspend.. :|

Si cu toate astea, desi am cerut si nu sunt singurul care am facut-o se pare ca totusi nu vom stie cine a fost defapt pe contul acela... dar ma bucur ca stim cine are re off din cauza lui.. :|

Ce exceptii sa faca, nu vezi ca sunt batuti in cap ?

Link to comment
Share on other sites

Deci spun si eu ceva mai iertati si voi cate odata oameni ca vedeti care e treaba vin si ne da d/c-uri duelui aiurea cupii retardati si apoi ce sa faca omu pune re off !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Suntem jucatori care si tin de linkmania cred ca meritam  sa fim iertati macar odata sau de doua ori deci scz de spam ( NO WARN PLSS ERA DOAR O PARERE)


Deci spun si eu ceva mai iertati si voi cate odata oameni ca vedeti care e treaba vin si ne da d/c-uri duelui aiurea cupii retardati si apoi ce sa faca omu pune re off !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Suntem jucatori care si tin de linkmania cred ca meritam  sa fim iertati macar odata sau de doua ori deci scz de spam ( NO WARN PLSS ERA DOAR O PARERE)

Deci din punct de vedre astea( noi adica) tinem linkmania in picioare deci ce sa mai zic in rest pleaca vine pleaca noi astea mai vechi

Link to comment
Share on other sites

nu stiu cand si cum trebuia razia stiu doar ca am primit multe d.c-uri si dueluri de la el toata noaptea si dimineata si ziua iar, nu vreau sa spun ca am primit mai mult ca restu dar a stat destul timp cu mine. Dupa regulament am facut tot, printuri, postat, strigat dupa admin... cand nu am mai avut rezolvare atunci am bagat re off.. aici una dintre dati:

 

http://www.imagebam.com/image/db43f2294577109

Link to comment
Share on other sites

nu vreti sa va lase si cu pick e admin isi face meseria de ce lasi reof sa nu te opreasca alti din tras asa si el iti da d/c tot trageti ca sunt 15 oameni daca sunt 15 joaca corect si nu are nimeni treaba cu tine :))

Link to comment
Share on other sites

Regulile sunt facute pentru a fi respectate de catre toti playeri fie ei 500 sau 10 . Nu se poate trece cu vederea incalcarea regulamentului pentru ca ar fi injust pentru restul playerilor care respecta acest regulament. Nu va obliga nimeni sa jucati daca nu va place regulamentul , exista regulament si trebuie respectat nu exista cai de mijoc .... ori il respecti , ori nu il respecti si suporti consecintele.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...