Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Huskarica

Sa demonstrez ca sunt curat

Recommended Posts

Guest alionul

din cate se vede u nu iei ref deloc.deci nu ii vad rostul daca nu e speed e ceva clar:)) care te face sa nu iei reflect. am 4 iteme pe set care au ref....

si inca ceva ce inca sunt nedumerit referitor cand ii arata statusul la inceputul filmuletului,ii vad statusul la str si vit ca are 32787 in loc de 32767.

Link to comment
Share on other sites

ce nu inteleg eu de ce tot postatii aceste duelurii in care stai numai in TS ( cand 90% din voi folositi auto combo/QQ )

ce vrei sa demonstrezi :-?

Ca e cel mai mare prost care a jucat pe acest server si ca e din Caracal.

PS:Esti un adevarat BK Huskarica,cu speed ai reusit sa iei bataie doar 10-3 de 2 ori la rand.

PSS: Tu trebuia sa ai 99 de acum 1 an de zile,nu acum cand nu mai joaca lumea.

Link to comment
Share on other sites

Asta a lui bici  ( cred ca ai visat noapte sau esti 'prost') din cate se vede nu am auto q sau auto combo am postat sa arat ca nu am nimic speed sau alte prosti.

 

Acu 7 luni m-am lasat datorita prostilor ca tine care nu stiu sa joace si fac L.. toata ziua in casa ;) 

 

Rog Ija sau un admin daca am speed sau ceva sa imi dea 99;) 

Link to comment
Share on other sites

Te-ai gasit cu cine sa faci duel ca sa demonstrezi ca nu ai nimic ... din nou ma uimesti cu inteligenta ta superioara ,aplauze va rog ( "clap clap").

"Acu" 7 luni cand te-ai lasat tu eu nu mai jucam de mult, ma saturasem sa dau cu tine de pamant prin devias4, chiar daca ma distram si radeam de tine , devenise plictisitor sa bati acelasi prost toata ziua.

Ai fost si vei fii un mare 0 barat Huskarica , un retardat din Caracal care nu va realiza nimic toata viata lui.

PS: Doamne ajuta sa nu fie si fractu la fel ca tine in cativa ani,sper sa aiba o soarta mai buna.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...