Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Fulgerul

Limbaj "colorat", jigniri, injurii, insulte și altele ...

Recommended Posts

Văd că se înmulțesc cazurile pe MU Linkmania ... În ultimul timp a ajuns ca numai așa să se vorbească, altfel nu! Ce să ne facem cu ei? Am auzit că ei au mai multe conturi.
Soluția pe care aș propune-o este următoarea: să se alcătuiască o listă de cuvinte obscene, iar acestea să fie filtrate, înlocuite cu *** ...

Link to comment
Share on other sites

Atunci să fie înlocuită întreaga propoziție cu ceva de genul: "Filtrat de LinkmaniaObscenGuard!" - problemă rezolvată!
De asemenea, să nu se filtreze cuvinte fals obscene, cum ar fi "cum", că altfel vor fi probleme - vom cădea din lac în puț ...
Iar cu *** în loc de obscenități arată mai bine oricum, măcar sunt cuvintele obscene înlocuite cu steluțe decât nimic ...

Link to comment
Share on other sites

Ce să se facă mai util? Cine? Scuze, dar nu înțeleg ce ai dorit să spui. Ideea este că MU Linkmania nu ar trebui să fie un server plin de obscenități! Ba din contră, noi ar trebui să formăm o adevărată comunitate de oameni aici, cum a fost odată!

Link to comment
Share on other sites

Tocmai aceasta este marea problemă a serverului: mai mult se vânează decât se joacă! Iar serverul ar trebui să aibă un antihack bun, altfel să fie închis. Ce rost are un server în care plângerile legate de hack apar ca ciupercile după ploaie? Se poate observa la "Plângeri".

Link to comment
Share on other sites

se asteapta rr db deaia nu e lume :) , limbajul asta de care zici tu .. stiu ca e jignitor dar totul lasa de la educatia care o primesti . cei 7 ani de acasa , daca iti lipsesc nu ai ce face . cel mai bun mod de a evita treburile astea , nu ii bagi in seama , pe mine ma injurat human si ghemotok cand au luat 99 :)) nu stiu cine era pe conturile lor (fiind exagerat) dar in rest nu am treaba cu nimeni , imi vad de treaba si atata tot . nuii recurg la astfel de jigniri ca sunt si provocati , deci daca intrii intr-o astfel de discutie nici 1 nu este mai breaz. parerea mea

Link to comment
Share on other sites

Eu zic că lumea nu așteaptă doar o resetare a bazei de date, ci și ceva nou: o versiune mai nouă (de pildă sezon 3, episod 1), un antihack mai bun, mai puțină vânătoare, un subserver NON-PVP ș.a.m.d. Iar cu privire la cei care vorbesc urât: ei creează o imagine proastă serverului ...

Link to comment
Share on other sites

nu creeaza nici o imagine proasta la srv . de ce? ca asa a fost mereu , daca esti cu capul pe umeri nu bagi in seama domne , daca esti si tu deala mare si tare , (gine mis eu) adunci ies conflictele astea  , acum lumea injura sa se afirme , pana acum nu a putut. si a gasit momentu asta ....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...