Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Elem3nt

Speed(GT)- Catarau !

Recommended Posts

Guest tekmanstar

vad k incepi sa-mi vanezi guilda ! ori speed ori gt? ce are pana la urma? nefondata nu primesti sh tu oare?

Link to comment
Share on other sites

eu zic mai bine sa iti vezi de treaba ta ! nu vanez pe nimneni...daca e guilda ta...dreseaza-ti cateii ! Catarau e un jeg de om :))
va rog WARN  pt neimplicati !

tu te bagi exact ca lingura in ciorba...nici macar nu esti la current cu ce se intampla pe server...da' tu comentezi

 


speed ori gt !....a venit spre mn de 4 ori inainte de a face pk...tu ce concluzie tragi :)) ?

Link to comment
Share on other sites

pot sa mai zic ceva....dekt ca esti tu il intreci pe tekmanu ?
tu esti nr.1 ! tu esti musca aia care se prinde ce orice kkt =)))  te bagi ca ce chestier ?

 

P.s - Catarau are deja contul gol....

 

asta pe mn ma deranjat....dar tu ? tu nu numa' ca ma'i urmarit....peste tot pe unde ma vedeai imi faceai print ....marsh la kkt musca obosita

Link to comment
Share on other sites

Guest tekmanstar

pot sa mai zic ceva....dekt ca esti tu il intreci pe tekmanu ?

tu esti nr.1 ! tu esti musca aia care se prinde ce orice kkt =)))  te bagi ca ce chestier ?

 

P.s - Catarau are deja contul gol....

 

asta pe mn ma deranjat....dar tu ? tu nu numa' ca ma'i urmarit....peste tot pe unde ma vedeai imi faceai print ....marsh la kkt musca obosita

Da-te draq k toata guilda mi-o vanezi ba copil ratat ! Sh vezi cum vorbesti lachiosule. Hai cu nefondata la ratat

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...