Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Pitrie

reevaluare

Recommended Posts

Buna seara ma numesc silviu si am 26 de ani,tocmai ce am aflat si eu ce a facut stimatu meu var pe contu meu de joc,si din aceasta cauza numai pot juca pe linkmania,in primu rand sa dat ss pe merit.dar totusi va rog foarte amiabil,daca se poate va rog ridicarea ss-ului.mai pe inteles deblocarea accontului,sunt si voi ramane devotat linku-lui,dar nu mi se pare corect ca eu sa fiu patit asa si sa imi faca numele de rahat.va rog amiabil..daca se poate deblocarea acc..vreau sa joc in continuare ...Multumesc anticipat ptr serviciu dvs, ps (juca de la mine de acasa,cat a stat in vacanta.si eu plecat dincolo)

aici este problema ! nu a gresit odata ci de 2 ori..am schimbat parola..va rog din suflet sa  analizati deoarece nu am absolut nici o vina (doar ca l-am lasat sa joace pe contu meu) si ptr asta plateste altu...multumesc inca odata:    e problema,si scuze ca am postat asa tarziu dar acum am sosit in romania ! multumesc


scuza-ti gramatica:)..daca se va rezolva,nu o sa mai joace pe acest accont.va rog sa fiti intelegatori:)

Link to comment
Share on other sites

inteleg perfect play,dar oare nu exista si putina intelegere,adica pe simplu fapt ca eu sunt nevinovat..ptr ca sa jucat pe acc si ma facut de ras..si am luat blocked accont,am gresit ca am dat,dar fiecare greseste,acum poate este prea tarziu sa repar,dar imi incerc speranta.parola schimbata..tot..doar abia astept sa ma play..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...