Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Cerebro

Limbaj Satane|

Recommended Posts

aha, iar limbaju meu insultator asupra ta(daca se poate spune asa ) cu Avortat este datorita faptului ca ai aruncat vorba "Mama prostilor e mereu gravida"

asupra mea ... si m-ai provocat ... iar apoi ca ti-am intors vorba te-ai ofensat . nu am ce sa spun decat bravo :P

iar eu spre deosebire de voi ajut mereu pe cei mici care se apuca de link nu doar pe cei din guild :)

deci eu consider ca nu te-am jignit cu nimic daca ti-am intors vorba

 

Te pup papa :P

Link to comment
Share on other sites

ai stat tu la fundul meu sa vezi pe cine am crescut si pe cine nu ma nesimtitule ? animale ca voi care nu stiti ce inseamna bunul simt au adus linkmania aici unde este ..

 

Din nou vorbesti urat( ma provoci )  ... si nu cred ca cei ca mine  au adus linkmania aici , daca erau ca mine macar 1 sfert din serv era plin ( nu spun ca nu sunt ... dar cei care sunt ca mine sunt full de mult si s-au plicitist/ poate ca un rr la db ar remedia situatia ..) 

 

iar daca erau ca tine ... era grav (era numai KS )... a fost facuta preluare pe spot cum scrie in regulament. de ce nu ai plecat ? hai sa nu ne lungim sa plictisim moderatorii ... sa ii lasam sa vada cine are dreptate si sa ia o decizie

 

eu unu nu iti mai rasp la nici o intrebare ( provocare ) aici pe forum

 o zi buna tuturor ... inclusiv tie

Link to comment
Share on other sites

aici vad ca vorbesti foarte frumos dar in joc esti un nesimtit :)) crede ma ca nu ai habar ce inseamna sa joci pe linkmania .. esti departe de experienta pe care o am eu pe aest server.. si apropo, de ce vorbesti  despre preluare cand tu nici nu erai acolo ma baiatule ? mai bine taci ..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...