Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

cutZu

Speed >DarK<, [Mon@lisa], ioni[Elf]

Recommended Posts

Sunteti ca un fular toti.Si best,nu stiu sigur care dintre noi e tigan :)

Bunica sm,tu oricum esti total pe langa cu acest joc.Nu stiu la ce te bagi.Esti pamant de flori.

pretenas daca imi faceam bk de la inceput..te lasai de joc.mai bine lasa coadele si joaca

Link to comment
Share on other sites

 

 

=)) Damian mai bine taceai, tu cu buff, ms si tot ce vrei iei bataie de nu te vezi si vii sa dai lectii :)) 

Tii capul sus pt toti din Ang3liK, sa ne aducem aminte cum batea kyokey orice bk full si kyohey are 55rr =)) sau cum a golit DarK camera in ultimele 5min acum 2saptamani :)) mai bine taceai dupa cum am spus.

Dupa isprava lui BK-Full, CS-ul vi-l tine DarK, iar tu Damian in special esti degeaba la CS.

Ia lectii prietene sa vezi cum stateam cu 3-4bk pe mine, sm, elf, dl, de la voi si nu mor, pana apare eroul DarK.

Elfele voastre nu mor din combo, ts, elfele noastre mor dintr-un ts de la DarK, ca sa nu mai vorbim cum fug elfele voastre s-ar putea sa aibe 10 picioare si vre-o 3perechi de aripi de au asa turbo.

Chiar intr-unul din filmulete cand ma bat cu DarK se vede cum sare si omoara o elfa de la voi mai exact pe ioni[Elf], aceeasi elfa care din combo si ts de la mine nu moare :) ... DarK a venit cu scuza ca poate nu avea dat buff, ms, iar tu ai venit sa spui exact contrarul, elfele voastre stiu sa joace, nu trebuie sa le spui ce sa faca, hai fugi tare si cauta povesti mai noi decat astea, macar de aveai bunul simt sa nu te bagi mai ales ca nu esti implicat.

 

Da-ti va rog o decizie, altfel ajungem la telenovele cu oameni neimplicati.

 

 

daca eram slab nu recuperam defiecare data cs-ul,cand a fost nevoie, sambata trecuta nu am intrat pt ca am fost de servici ca altfel cs-ul era tot la noi,dar sambata asta sunt liber, si am timp sa ma distrez cu voi, habar nu aveti sa jucati cu BK-ul, atat stiti sa dati auto qwe si sa stati in scut, dar sa faceti un kill... rar. 

Link to comment
Share on other sites

darkule vrei ca tot srv sa joace asa bine ca tine? nu e greu sa facem download la acel fisier care-l ai si tu in client sa te ajute sa dai asa mirific cum zici tu. ija a fost instiinta si daca e sa vada si el cat de "bun" esti o sa ai ss. te rog frumos taci din gura si acceptati soarta.

Link to comment
Share on other sites

Acel fisier fiind ce ? Tu ai habar de ce vorbesti macar ?

Ce soarta sa-mi accept,eu accept orice e nevoie.Stiu foarte bine ca nu folosesc nimic si aia e.Voi sunteti acei lesinati care nu aveti ce face si va plangeti mereu.

Link to comment
Share on other sites

sa cred ca voi admini ziceau uni ca sinteti impartiali.Dar dupa ce vad ca de pe data de 28 oct si pina azi 05 nov nu sa dat verdictu cred ca voi admini facilitati guildele unde aveti caractere.Cred ca IJA care se crede cai sef peste voi e in concediu de odihna sau la dat astia afara si daia nu se mai ocupa de server.La revedere si vedeti ce faceti cu decizia.

Link to comment
Share on other sites

Lasa-l sa vorbeasca.Eu stiu extrem de bine tot ce se misca in muu-l asta,respectiv db-ul asta.Stiu cine joaca corect si cine nu.Despre best,a avut intr-adevar 99,dar presupun ca a uitat :) Si pentru coduri bine inteles.

Link to comment
Share on other sites

Redeschis pentru adaugarea de noi dovezi, fara spam inutil.

oick voi nu vreti spam si acuzati la dresa voastra.Si voi stafful sunteti aia care provocati playeri,cu comportamentul vostru.

Plangerea asta a fost deschisa,mai bine de 2 saptamani,la dresa unei persoane care a mai fost odata postat cu aceleasi acuzati si voi cum vad nu aveti de gand sa rezolvati problema.

Nu stiu ce nu va este clar in filmate puse de Harys,unde se vede clar cu ce usurinta omoara Dark si elfele alea cum se misca si nu mor dela combourile unui BK.

In filmatul pus de mine se vede clar ca am ms dela SM si el cand vine Dark si da in mine, mor instanteneu,interesant ca cu restul BK-urilori ma bat normal.

Acuma a pus si BogdaN filmat,unde se vede clar,ca are cv heack,nu ia reff,se misca repede,exact ca elfele din filmatul lui Harys,omoara cu usurinta si statea cate 10 min in camera ,calare pe el 5-10 BK full.

Incep sa cred si eu ca Dark este favorizat de moderatori acestui serv,a folosit si un limbaj care merita warn si tu oick,in loc sa dai warn ai inchis topicul.

ija4ok a vazut demult topicul asta si nu a rezolvat,trageti din timp cu toate ca filmate se vede clar ca playeri postati nu joaca regulamentar.

Si sa ne intoarcem iar corectitudinea voastra,toti stim ca Dark are party, cu charul de joc al lui follyc adminul,oare follyc este motivul pt care va este asa de greu sa luati o decizie?

La plangerea aia facuta de mine,impotriva lui follyc,cu userul Bobby,care este tot al meu,ija4ok a dat raspunsuri,parca nici nu ar fi citit plangerea respectiva,oick tu ai fost indus in eroare atunci de follyc si nu ai intervenit(dc este nevoie pun conversatia noastra pe pm)si ija4ok a inchis topicul cu raspunsurii seci,fara sa lase loc de discutii.Dupa decizia aia s-au lasat zeci de playeri din aly Invictus

Stiu foarte bine,ca pe nimeni nu il intereseaza deja sectiunea MuOnline,doar imi racesc gura,pt ca mai sunt playeri pe care o intereseaza,

 

Inainte sa imi dati suspend pe forum,va rog sa o argumentati motivul si contrariul celori scrise de mine mai sus.(nu pe pm)

Link to comment
Share on other sites

Pff da ce treabai ii asta ma.. Mie mi-ati dat suspend in 5 minute si  aici veniti cu chestii? Tot asa ati ramas doamne feri  .

 

Dovezi domni admini :

 

dovezi ce vreti mai mult ? O invitatie la ceai?

 

Aici cum s-a putut lua o decizie asa repede? :

 

Ca tot n-am apucat sa va intreb pana acu da nah ce sai faci

Link to comment
Share on other sites

ma daca e cv admin dintre ei.Cum poate sasi dea 99 cu filtru de ip.Iti da tie la ala la ala si el il inchide.Nu de aia dar ija vede primu cei postat ,iar ceilalti 2 [nul mai bagam pe foolyc cai pus asa la misto admin],ei nu au rol de a lua decizii ce le zice ija aia fac ,e precum comunistii impuscal zicea unu si alalalt zicea foc ,astia 2 gata prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, apoi ziceau seful na murit ,mai fa odata,nici acum seful, [atunci zice seful, ba voi trageti cu gloante oarbe]sinteti prosti ca nu vam dat ce trebuia.......

Link to comment
Share on other sites

Eu unul m-am cam saturat de toate plangerile de genul asta si de toate pandaliile voastre. Sa clarific putin situatia,  in 90 % din cazuri nu se vede nimic in loguri, in situatia asta ne bazam doar pe experienta de joc a fiecarui admin si pe ce se vede in filmulete/poze. Pentru ca suntem doar o mana de admini si din mana aia doar o parte mai sunt activi si din partea aia care sunt activi doar pe 2-3 ii mai intereseaza de plangerile voastre, lucrurile merg asa cum merg,

Plangerea e la AS din data de 29 oct, pana acum nici un alt coleg de al meu nu a postat nimic in legatura cu ea, probabil sunt ocupati cu noul server.

Inchis din nou, vom revenii cu o decizie in cel mai scurt timp posibil, alte comentarii sunt de prisos.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...