Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Playboy Cigarette

Intrebare intrebatoare !

Recommended Posts

Am si eu o intrebare si as vrea daca se poate un raspuns cat mai sincer  :

=> Sa ne asteptam la un rr db + eventual alt sezon din 2014 (maxim sfarsitul iernii)?

 

Stiu ca s-a mai pus de "en" ori intrebarea daca va fi, cand va fi si etc...eu intreb doar  daca sa ne asteptam la ceva sau sa ne inchidem orice urma de speranta .

 

Asadar ... aind, ija, oick, koox,iti,...s.a.m.d  stept un raspuns  cum zic si mai sus , cat se poate de SINCER (daca se poate fara cunoscutul "o sa va anuntam").

 

Numai bine !

 

P.S Rog pe cei care nu sunt in cunostinta de cauza sa nu posteze inutil sau fara rost :)

 

Link to comment
Share on other sites

Daca nu ma insel e cel mai lung BD de mu din istoria linkmaniei nu? luna trecuta am batut recordul de 2 ani si o luna :)) asa are ocazie tot omul sa faca full :)) nu o zic ca pe un lucru bun, chiar ar fi nevoie de rr.50-70 playeri... dau rr la 2 max 3 zile...

Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca asta ar avea vreo legatura cu un eventual rr db sau altceva...

Problema este undeva acolo la RDS si  asa cum am mai specificat , cred ca cei de la RDS nu dau 2 bani pe ce se intampla aici..au dat odata ,pentru acapararea pietei ,insa acum dupa ce au obtinut asta nu vad de ce sa-i mai intereseze o comunitate de cateva sute de "insi" ,sa zicem, cand ei poate au milioane de  contracte !

Link to comment
Share on other sites

Faptul ca a fost retrasa functia cuiva care nu a mai intrat prin sectiune de peste jumatate de an nu are de ce sa fie un lucru rau.

Cum am spus si mai sus se lucreaza la aducerea lucrurilor la normal.

Inchis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...