Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Alexutu

Reevaluare Alexutu

Recommended Posts

 

 

domnu koox cum vine asta cum imi dai nefondata?

1 la mana am zis clar ca RETRAG

2 la mana explicami si mie cu partyul ca in regulament nu scrie

3 la mana sunt la aprima abatere cu nefondata deci cer si eu sa mi se scoata cum sa mai intamplat!

 

adica eu ma pot duce sa dau pk la un party intreg si nu il omor pe ala care e on si scap? cum vine asta explicami si mie!!!!!!!!!

 

4 AM ZIS CA RETRAG

 

cer sa mi se scoata banu!


 



 

daca o luam pe partea asta mergem pana la capat

voi cu gura voastra ati zis

2) plus ca am si retras

Link to comment
Share on other sites

1. Daca zici "clar" ca retragi, nu inseamna ca topicul nu este facut (el fiind facut neregulamentar).

2. Exact aici este problema. In regulament nu scrie nimic despre pk-ul acordat party-ului (atunci cand cei aflati acolo sunt afk). Daca cineva din acel party are pozele valide unei plangeri pentru pk (poza cu spot, poza cu pk, poza cu numele scris in safe zone), le poate pune pe forum.

3. Nu conteaza ca esti la prima abatere. Ai facut un topic care nu respecta regulamentul. Nu esti nici primul si nici ultimul care primeste suspend pentru nefondata.

4. Puteai foarte bine sa nu faci acea plangere daca stiai ca nu este valida.

Link to comment
Share on other sites

nu sunt nici primu nici ultimu ok , dar restu au avut o a 2 a sansa ok?

deja mi se pare prea nedrept ce se intampla , nu e nici intentie de vanat nu e absolut nimic decat faptul ca a venit ca nesimtitu si a dat pk , ce trebuia sa fac? sa astept sa imi dea si mie pk?

 

nu mi se pare deloc drept!



aici este greseala voastra , ca voi ati acordat o a 2 a sansa , ceea ce nu trebuia , si or sa fie multe discutii pe tema asta daca nu respectati macar ce ati zis pentru toata lumea!



aaa si inca ceva , nu am retras pentru ca stiam ca e neregulamentar , am retras pentru ca nu eram sigur , pentru ca in regulament nu specifica nimic de pk party



2. Exact aici este problema. In regulament nu scrie nimic despre pk-ul acordat party-ului (atunci cand cei aflati acolo sunt afk). Daca cineva din acel party are pozele valide unei plangeri pentru pk (poza cu spot, poza cu pk, poza cu numele scris in safe zone), le poate pune pe forum.

 

ce tiam explicat in topicu celalant? trebuia sa astept sa ma omoare si pe mine? adica omoara un party intreg mai putin pe mine , ori ca nu a putut ori ca nu a vrut , nu stiu motivu , sa am print si eu in safezone? sau trebuia sa merg de nebun singur in devias?

aici nu se leaga regulamentu

Link to comment
Share on other sites

Daca au mai fost omorati 2 din party, sa posteze ei, daca au fost afk este problema lor. Tu poti posta doar ceva ce ti se intampla tie.

 

Nu pot scrie in regulament orice varianta, daca nu exista o regula care sa pedepseasca pentru pk chiar daca acel pk a fost postat de vecin, inseamna ca nu se pedepseste.

 

Suspendul a fost acordat corect si ramane.

Closed.

Link to comment
Share on other sites

Regulamentul se leaga foarte bine. Dar cum va place voua, cititi si intelegeti doar ce vreti voi.

 

1. Daca nu erai sigur de acel topic, de ce l-ai facut ?

2. Nu scrie in regulament nimic despre cei aflati in "afk", deoarece nu sustinem varianta asta. Esti on, nu trebuie sa existe probleme. 

3. Nu poti posta in numele altcuiva.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...