Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Pyrlo

am si eu 2 3 sugesti pe viitorul db

Recommended Posts

prima sugestie:in legatura cu cs-ul...cine va dobandi cs-u..sa nu mai bage fantome..dar nici adversari..daca ai g si ally tare ti de cs 2 ore..nu stai pe sw cu 2 bk si asa mai departe..stiti voi bine la ce ma refer..sau scoaterea de la cs prin sing..ce-l mai usor ar fi sa fie scos singu de la drop..si fiecare g /ally care va dori sa participe la cs..sa dea la un admin un bok +5 pt 1 sing

a 2 sugestie-punctele gmo..sa primim nu doar de craciun/pasti..ci dupa fiecare rr/duel castigat/bc/ds/invazi..

a 3 sugestie :la fiecare 3 luni de db..1 zi in care sa ni se permita orice..infara de hack..

Link to comment
Share on other sites

ce esti tu admin vlad??

 

A incercat doar sa te ajute, deoarece mai era unu sau mai multe topicuri cu aceasi tenta, nu a dat in cap la nimeni. Daca o simpla informatie este jignitoare, atunci este bine.

 

Pentru prima sugestie - Sunt perfect deacord cu tine, prea s-a tinut Cs-ul ala din fantome. Ori il tii ca ai caractere puternice, ori renunta la el. Nu e un mod prea ortodox sa il tina o guilda asa.

 

Sugestia 2 - Punctele GMO, ar fi bine sa se dea la paste sau la craciun, altfel serverul Mu linkmania nu ar fi mai deosebit de celalalte cateva mii unde experienta e foarte mare la fel si cu acordatul punctelor GMO.

 

La sugestia 3 - Nu ii vad sensul, de ce ar trebui sa fie o zi de desfrau? Nu este destul cat va injurati si vanati? N-are noima.

 

Noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

a 3 a propunere nu isi are rostul

 

la gmo ar fii fain sa primim  la invazii de ex : 5 gmo per goblin , golden  7 per golden titan  , 9 per golden dragon , 11 per lizardking golden , 15 per golden tantalos .

am  pus si eu niste valori la intamplare am dat doar un exemplu.

si la white wizard ar fii frumos sa fie la fel.

 

eu zic ca ar fii deajuns sa primim doar la invazii.

sau daca nu doar la invazii , sa primim doar bc ds etc.

dar in cazul amandorura ar fii cam multe puncte... , si peste 5 luni parca vezi ca iar se cere rr db ca sunt prea multe rr

Link to comment
Share on other sites

-1 la sugestie , ar fii prea simpla inscrierea la cs , dai 1 +5 si esti la cs lasa sa munceasca lumea daca vor castel si iteme 380...

Link to comment
Share on other sites

1: La CS se poate implementa un regulament simplu si sa nu se permita inscrierea guildelor fantoma etc. Pana la urma este un fel de "razboi" si fiecare castiga cum poate la el, da, nu e corect sa foloseasca o guilda fantoma ca sa scoata o alta. Chiar ma astept ca lumea sa fie inventiva si sa gaseasca solutii diverse pentru a castiga CS-ul. (aici nu ma refer sa se vaneze ca sa scape de adversari si altele).

 

2: Punctele GMO se dau sub forma de cadou in acest moment, pe viitor poate vom putea acorda puncte GMO si la eventuri. Pentru Golden, RR si altele e mai complicat de oferit puncte (dar e de luat in considerare).

 

3: Din experienta proprie pot spune ca nu e ok, chiar nu merge pe Linkmania o zi FREE, am vazut ce a iesit si raspunsul e nu.

 

Va rog sa continuati in celalat topic.

mc.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...