Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Alexutu

sugestie pentru noul db cand va fii el

Recommended Posts

salut

 

sugestia mea este , sa ramana itemele rare cele din bok +1 cum au fost pana acum

cei care castiga cs , se aleg cu itemele ancient , nu e nevoie si de itemele lvl 380

fac acum acest topic pentru ca va urma cat de curand rr db , asa speram toti .

e aiurea ca doar cei care au cs sa aibe iteme 380 +

cand era pe 97d cu itemele rare , se cautau foarte mult si era piata mult mai frumoasa ... acum...

 

e doar o sugestie de viitor , nimic altceva

 

ms

Link to comment
Share on other sites

Sunt multe topicuri deschise pe tema asta ...Intr-adevar suntem foarte multi care ne dorim sa se dea rr la baza de date . Linkmania nu are un site normal , administratoru nu este in stare sa refaca site'u. Eu zic ca mai putem astepta luni bune pentru rr din pacate.

Link to comment
Share on other sites

itemele ancient sunt bune doar cand esti mic. + ele cad si in Chaos Castle. deci cand am peste 20 rr si nu mai am nevoie de ancient sa nu am nici un beneficiu de pe urma CS-ului ? sugestie degeaba. la majoritatea jucatorilor care stau in joc pana fac charul full nu le va conveni, doar la cei ca tine care intra dau 5-10 rr apoi ia un BB in cap si incep sa planga pe forum le-ar conveni, care oricum si oricat s-ar chinui nu o sa aiba un item 380 valoros pe cont.

Link to comment
Share on other sites

 

tu gunit poti vorbii linistit acu ca nu ai concurenta prea mare  la CS nicesmile.gif . Prea multi s-au lasat de acest joc

cs e la ang3lik de vreo 2 luni deja parca :-"

 

de 2 luni...e cs la ei..pt ca nu prea mai joaca nimeni..si cine mai joaca..si se inscrie la cs..sunt scosi cu sing..gunit..te astept sambata la cs sa-i detronam pe angelik :))

Link to comment
Share on other sites

de 2 luni...e cs la ei..pt ca nu prea mai joaca nimeni..si cine mai joaca..si se inscrie la cs..sunt scosi cu sing..gunit..te astept sambata la cs sa-i detronam pe angelik :))

Ca tot propuneai in alt topic nush ce aberatie cu fantomele , ma nene eu nu inteleg ce asa de greu de priceput , ca sa te inscrii in primii 3 trebuie sa bagi un anumit nr de sign , nu bagi cat trebuie pa incerci data viitoare , pur si simplu asa e jocul , inscrierea la siege este un concurs. Scrie undeva ca participarea e moca ? Fantomele au aparut pentu ca prea v-ati obisnuit sa veniti la cs cu 0 sign sau 50 acolo bagate in sictir , la munca nu la intins mana....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...