Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

devilox

can cum si cu nefondatele v2

Recommended Posts

 

aici saracu` asta , eu i-am dat primul rr statea si el pe spot si a venit alexutu si l-a ars ca pe bebelusi , joaca de 5 zile , e prima data cand posteaza , a vorbit frumos , fata de jegu ala de cegherap care injura prin toate posturile si nu primea nefondata decat din a 2-3 oara.

 

e un player nou totusi..

 

 


Conform regulamentului orice plangere care nu respectă regulamentul/ghidul de postare sau care, chiar respectându-le, se va dovedi că fiind nefondata, va fi sancționată cu suspend pentru nefondata.

Toate plangerile date de tine sunt pasibile de nefondata.

Dar conform unei mici conventii a noastre la AS, de cand numarul jucatorilor a ajuns sa fie foarte mic, am decis sa nu mai dam suspend pentru nefondata la orice plangere, ci doar la cele in care se vede intentia de vanare.

 

Link to comment
Share on other sites

Nu e nevoie de nicio interventie sau lamurire. M-am uitat si eu peste plangere, nu observ de nicaieri ca el intelege ca a gresit ci dimpotriva o tine pe a lui pana la capat.

 

Suspendul pentru plangere nefondata a fost acordat corect, intelegem si noi cand e nou pe aici, greseste, toata lumea greseste. Una e sa gresesti si sa recunosti ca ai gresit si eventual data viitoare sa nu o mai faci si alta e sa-ti spuna lumea ca ai gresit si tu sa o tii pe a ta. (Chiar daca ai regulamentul in fata).

 

Closed.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...