Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ardeibranza

Drop

Recommended Posts

Subiectul in acest topic este : Dropuri

 

As vrea sa dezvoltam subiectul acesta ... Pentru ca in actualul mu al comunitatii Link Mania s2 ...am observat ca nu exista nici un fel de dropuri de bok +1 - +5 ... am jucat in s1 acum nu stiu cati ani ... si in fiecare saptaman ... sau in fiecare luna au existat un mic drop de iteme . Caut de 5 zile incontinuu niste iteme care m-ar face sa ma simt mult mai bine jucand cu ele si nu are nimeni . in principiu asta ar fi motivul principal ... faptul ca nu sunt iteme destule , mai exact nu este un item de doua ori .. dar daca 30 de persoane vor acelas item cu aceleasi optiuni si nu exista... Ideea este ca as vrea sa adaugati niste dropuri daca se poate ...

 

Va multumesc pentru atentie

P.M. - acesta este un + (plus)  ca sa castigati mult mai multi playeri

Daca credeti ca nu am venit cu o sugestie buna atunci stergeti topicul si nu se mai repeta ! multi ani!

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua ! Pai uite : nu vreau iteme moka cum se zice in joc ... as vrea sa adaugati niste dropuri , o data la o luna ... poate asa veti atrage mai multi jucatori , iar actualii jucatori vor fi mault mai satisfacuti de joc , daca ar obtine ceea ce cauta si vor !

Link to comment
Share on other sites

nu prea am inteles mai nimik din ce ai vrut sa zici aici:

 

tu defapt vrei iteme... dar vrei sa le obtii usor, cam asta inteleg eu aici.

nici el nu cred ca a inteles ce a vrut sa spuna ... banuiesc ca vrea ca adminii sa faca drop eventuri ... :rofl2: 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...