Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Juny

reevaluare Daugon

Recommended Posts

 

pt ce  98 zile ?

 

cer reducerea suspendului la 35 zile cum apare in regulament(e prima abatere de pe acest cont)

 

13. Scammeri
- Primul avertisment: suspend minim 35 zile.
- Al doilea avertisment: contul blocat
Suspendul se acorda pe cel mai mare caracter de pe cont.

 

 

 

Eu am dat contu cuiva,dar se pare ca s`a tinut de prostii,totusi o sa schimb parola si vreau sa se reduca suspendul

 

Mersi

Link to comment
Share on other sites

Tot din regulament

 

Important!:

 

 În orice altă situație neprevăzuta aici moderatorii au întotdeauna ultimul cuvânt. 

 

 Nu răspundem de itemele furate, respectiv conturile "sparte" , singura voastră responsabilitate fiind să păstrați confidențialitatea contului dumnevoastră, respectiv parola, userul .

 

In momentul in care ai dat contul mai departe, trebuia sa te asiguri ca ai de-a face cu o persoana cu capul pe umeri. Ce se intampla daca ti se revoca suspendul si mai dai o data contul la fel? unei persoane care se tine de prostii? Victima aici nu esti tu, e cel care a fost lipsit de itemele lui.

Link to comment
Share on other sites

Acesta a fost motivul pentru care oick a dat 98 si nu permanent pe celelalte conturi, betivu le avea de undeva si le folosea pentru scam.

 

Astept pm cu datele contului:

Cand a fost facut

Adresa de mail

Eventual de pe ce ip/clasa a fost facut.

In plus vreau un print screen care sa-mi arate ca a fost schimbata parola (pe pm).

 

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

daca imi da setu atunci sunt de accord sa i se reduca la 35 de zile, macar vor avea ceva de invatat.

 

apropos tu poti vedea in daca mai este sau nu setul pe contul cu Daugon ? sau daca nu mai e... unde a ajuns.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...